Główna » Aktualności Herbalife, Ważne

HERBALIFE IRONMAN 70.3

20 lipca 2015 Brak komentarzy

 

3572_min_artykulFirma Herbalife propaguje aktywny styl Życia a hasło „Żyj aktywnie” od lat przyświeca inicjatywom Herbalife, które cieszą się coraz większą popularnością wśród osób zainteresowanych zdrowym stylem życia

Od lat firma Herbalife jest Generalnym Sponsorem największej imprezy triatlonowej w Polsce, która była rozgrywana w Suszu o od 2011 roku w Gdyni.

Co roku Ambasadorami Herbalife są znani i lubiani aktorzy oraz dziennikarze, którzy wspólnie z Herbalife propagują aktywnośc fizyczna i zdrowy styl życia. Ambasadorzy Herbalife przygotowują się do zawodów korzystając ze wsparcia i doświadczenia całego zespołu Herbalife

W tym roku firma Herbalife uzyskała zgodę na przeprowadzenie zawodów na międzynarodowej licencji IRONMAN

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia 2015. W programie zawodów zaplanowane są zawody na dystansie długim (1,9 km pływania – 90 km rowerem i 21,1 km biegiem) oraz sprinterskim (0,75 km – 20 km – 5 km), a także sztafety dla 3-osobowych drużyn oraz aquathlony dla dzieci.

W tym roku Firma Herbalife pokazuje jak można przezwyciężać bariery wybierając na swojego Ambasadora osobę niepełnosprawną najmłodszego zdobywcę obu biegunów!

Jasiek Mela – urodził się 30 grudnia 1988 r. w Gdańsku, ale wychował w Malborku. Od końca 2009 roku mieszka w Krakowie. W 2002 roku, mając 13 lat, uległ ciężkiemu wypadkowi. Schronił się przed deszczem w niezabezpieczonym budynku stacji transformatorowej – poraził go prąd o napięciu 16 000 V. W wyniku porażenia lekarze zdecydowali o amputacji lewego podudzia i prawego przedramienia. Obecnie Jasiek chodzi z pomocą protezy nogi. Przeszedł skomplikowane leczenie, a dzięki rodzinie i wielu wspaniałym ludziom, odzyskał wiarę w siebie i sens życia

Jasiek Mela już nieraz udowadniał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Zdobył nie tylko obydwa Bieguny Polarne, ale także wszedł na szczyt Kilimandżaro oraz Elbrusu.

Jasiek_Mela_HerbalifeIronmanGdynia

Teraz 9 sierpnia zamierza wystartować w zawodach triathlonowych Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. By dotrzeć do mety będzie musiał przepłynąć 1,9km, przejechać na rowerze 90km, a na koniec przebiec 21,1 km.

 Przeczytaj co Jasiek Mela mówi o swoich pzygotowaniach

„Triathlon to zupełnie nowe wyzwanie. Przygotowania rozpocząłem kilka tygodni temu i już teraz chyba mogę powiedzieć, że to kolejna, wspaniała przygoda w moim życiu – mówi Jasiek Mela. – Przed tygodniem wróciłem z obozu treningowego i już na tym etapie przeżyłem kilka zabawnych sytuacji, które dla mnie są codziennością. Na przykład mechanik rowerowy zdziwił się, jak zamierzam zmieniać przerzutki i hamować tylko jedną ręką! Musieliśmy wykombinować, jak to wszystko przenieść na jedną stronę kierownicy, ale się udało. Z pływaniem też jakoś sobie radzę, a biegałem już wcześniej. Jestem pełen optymizmu, na pewno się uda” 

Za przygotowania Jaśka Meli odpowiada Piotr Netter, były trener kadry narodowej w triathlonie.

„Jasiek to świetny chłopak, doskonale nam się współpracuje. Na obozie przejechaliśmy razem ponad 250 kilometrów na rowerze. Myślę, że z powodzeniem ukończy sierpniowe zawody” – mówi Piotr Netter.

W tym roku w barwach Herbalife IRONMAN 70.3 wystartuje 150 Partnerów Herbalife a cała imprezę będą wspierali wolontariusze z Herbalife

Jeżeli chcesz zobaczyć jak można pokonać własne słabości oraz żyć aktywnie dołącz do teamu Herbalife

>>> Internetowa Rejestracja

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.