Główna » BIZNES HERBALIFE

BIZNES HERBALIFE

 

Firma Herbalife została założona ponad 30 lat temu przez Marka Hughsa oferuje wysokiej jakości, naukowo zaawansowane produkty stanowiące prosty i wygodny sposób na kontrolę wagi i zdrowy styl życia.

Herbalife dostarcza obecnie ludziom w ponad 80 krajach produkty do:

  • skutecznej kontrola wagi
  • suplementy odżywcze i energetyczne, sportowe orz fitness
  • wzmocnienia ochrony i doskonałej pielęgnacji skóry, ciała i włosów
  • zdrowego odżywiania i stylu życia

Wszystkie Produkty opracowane są przez specjalistów, którzy myślą o Tobie i Twoim sukcesie. Produkty Herbalife zostały stworzone przez naukowców, lekarzy i specjalistów ds. odżywiania tak, aby zaspokoić Twoje indywidualne potrzeby. To Eksperci, którym możesz zaufać.

Najwyższa jakość produktów i utrzymanie jej najwyższych standardów Herbalife zawdzięcza Radzie Naukowej i Laboratorium Odżywiania Komórkowego przy Uniwersytecie Kalifornijskim. Wielu znakomitych naukowców codziennie udoskonala produkty poprzez ich ciągłe testowanie i badania kliniczne prowadzone na całym świecie

Herbalife to także okazja biznesowa, dla tych którzy chcą zostać niezależnymi dystrybutorami

Zespół ponad 2 milionów Niezależnych Dystrybutorów sprzedających produkty już w ponad 80 krajach na całym świecie gwarantuje Ci pełne wsparcie i opiekę, abyś odniósł swój sukces..

Dzięki wysokiej jakości produktów Herbalife i wsparciu nauki i ciągłym innowacjom, także Ty możesz czuć się i wyglądać lepiej.

NASZA WIZJA: Zmieniamy Życie Ludzi.

NASZA MISJA: Zmieniać życie ludzi dostarczając najlepsze możliwości w biznesie sprzedaży bezpośredniej oraz najlepsze na świecie produkty odżywcze i do kontroli wagi.

NASZE WARTOŚCI : podejmujemy decyzję w oparciu o fakty nie pogłoski. Pracujemy systematycznie i jesteśmy wytrwali, dbamy o Swoją wiarygodność i dążymy do doskonałości.

NASZA ETYKA: nie zważając na trudności zawsze kierujemy się wysokim standardem rzetelności i uczciwości

W jaki sposób Herbalife zmienia życie ludzi?

Codziennie od 30 lat Herbalife odnosi sukcesy, w niezwykły sposób pomagając milionom ludzi takich jak Ty, oferując wysokiej jakości produkty stworzone w wyniku połączenia tego co najlepsze w naturze i nauce po to, aby ułatwić nam właściwe odżywianie, możliwość odniesienia sukcesu finansowego – wspomaga ludzi w osiąganiu zamierzonych celów, spełnianiu ambicji i uzyskiwaniu dochodów i niezależności finasowej

Herbalife zmienia każdy Twój dzień w największy sukces!

Zapraszamy na pokład

 Obejrzyjcie film, który stworzyliśmy i posłuchajcie opinii o naszej firmie: 

 

Zawsze, kiedy oglądam ten film, czuje niezmierną dumę oraz wdzięczność za to, że jestem częścią Herbalife. Słuchając Dystrybutorów, Klientów, Pracowników i naszych Partnerów, którzy mówią o swoich pozytywnych doświadczeniach z Herbalife, wiem, że działamy tak, jak powinniśmy. Jestem pewien, że poczujecie ten sam rodzaj dumy oraz że będziecie chcieli pokazać ten film swojej rodzinie i przyjaciołom, aby mogli zobaczyć jak niesamowitej firmy jesteście częścią

 

 

 

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.