Główna » Przewaga Herbalife

Przewaga Herbalife

 

Zależy nam na tym, byś prowadził zdrowsze i bardziej stabilne finansowo życie. Obecnie firma Herbalife działa w 85 krajach, liczy ponad 2.2 mln dystrybutorów, kooperuje z 60 mln klientów a liczba ta cały czas rośnie i w 2011 osiągnęła rekorodwą sprzedaż na poziomie 5.2 mld dolarów.

Herbalife zachęca ludzi do lepszego odżywiania, aktywności fizycznej i podniesienia swojego standardu życia.

 Od 1980 roku te cele przekształciły się w respektowaną markę na całym świecie dla ponad 2 milionów dystrybutorów, stało się nie tylko sposobem zarabiania pieniędzy, ale również sposobem życia. Jeśli podejmiesz decyzję, aby stać się Niezależnym Dystrybutorem Herbalife możesz skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie firma ma do zaoferowania.

Herbalife to udowodniony sukces na który składa się 4 podstawowe czynniki:

1. Korzystny plan marketingowy

Plan marketingowy Herbalife jest jednym z najkorzystniejszych w branży sprzedaży bezpośredniej. Wypłaca Dystrybutorowi aż do 73% przychodów ze sprzedaży detalicznej, w formie zniżki hurtowej, premii królewskiej oraz bonusów. Nowy Niezależny Dystrybutor od samego początku korzysta z jego profitów, dzięki otrzymanej zniżce hurtowej i zyskowi na sprzedaży  Jako Niezależny Dystrybutor Herbalife będziesz miał dostęp do wyjątkowych szkoleń regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych oraz, wsparcie całej społeczności Dystrybutorów i obsługę ze strony pracowników firmy Herbalife na najwyższym poziomie.

2. Produkty poparte nauką

Podstawą międzynarodowej reputacji Herbalife jest linia wysokiej jakości produktów do zdrowego odżywiania. Jako Niezależny Dystrybutor możesz stać się dostawcą tych produktów. Ludzie doceniają produkty Herbalife za są skuteczne i wygodne w stosowaniu. Produkty Herbalife to wysoka jakości poparta wiedzą i nauką:

 • Opracowane naukowo pomagają ludziom na całym świecie prowadzić zdrowy i aktywny styl życia.
 • Profesjonalne wsparcie pomaga ci być poinformowanym o produktach do kontroli wagi, produktach odżywczych i pielęgnacyjnych dla ciała i skóry.
 • Herbalife współpracuje z Radą Naukową ds. Odżywiania (NAB), gdzie eksperci ds. odżywiania i naukowcy działają razem nad rozwojem nauki o odżywianiu. Pracują oni korzystając z Centrum Produktów i Nauki Herbalife oraz Laboratorium Odżywiania Komórkowego i Molekularnego imienia Marka Hughes.

Będziesz miał możliwość polepszania życia przyjaciół, społeczności oraz innych ludzi na całym świecie.

3. Światowej klasy firma z wizjonerskim przywództwem wspiera Twój biznes

Herbalife rozwija się od ponad 30 lat i nie poprzestanie na dotychczasowych sukcesach. Każdego roku wchodzi na nowe rynki i pozyskuje coraz więcej niezależnych dystrybutorów do współpracy i rozbudowuje bazę klientów

 • Firma ma konkretne plany i perspektywy dalszego rozwoju dzięki zarządowi, Niezależnym dystrybutorom i pracownikom działającym razem dla dalszego szerzenia misji, wizji i wartości firmy
 • Herbalife jest notowana na prestiżowej Nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych oraz należy do stowarzyszenia firm żywieniowych i firm sprzedaży bezpośredniej z całego świata. Sponsoring wydarzeń sportowych sprawia, że marka jest powszechnie znana
 • Herbalife realizuje zasady społecznej odpowiedzialności biznesu w ramach programu Casa Herbalife na 6 kontynentach zapewniając ubogim dzieciom jedzenie, dach nad głową i edukację
 • Misja Herbalife na rzecz zdrowego odżywiania, satysfakcji finansowej i aktywnego stylu życia, pomaga milionom ludzi lepiej zadbać o zdrowie i zarabiać tyle ile warta jest ich praca       

4. Herbalife oferuje wyjątkowe wsparcie

Programy szkoleniowe i nowoczesne narzędzia biznesowe “krok po kroku” towarzyszą Ci w rozpoczynaniu własnego biznesu i rozszerzaniu go na skalę lokalną, krajową i międzynarodową. Wysokiej jakości praktyczne Szkolenia wspierają rozwój Twojego biznesu każdego dnia.

 • Cały zespół Herbalife pracuje razem, żeby wspierać naszych Dystrybutorów gdziekolwiek się znajdują.
 • Herbalife zachęca ludzi na całym świecie do stosowania zdrowej i zbilansowanej diety oraz do prowadzenia aktywnego stylu życia.
 • Herbalife sponsoruje drużyny sportowe i sportowców na całym świecie np. LA Galaxy, Valencię, FC Barcelonę, co pozwala skutecznie budować markę wśród ludzi na całym świecie  
 • Herbalife daje ci kontrolę nad twoim własnym biznesem. Oferujemy atrakcyjne i wyjątkowe programy zachęcające, tak byś mógł skutecznie rozpocząć i rozwinąć swój biznes i uzyskiwać zapłatę za swoją ciężką prace.

To jest możliwość biznesu na jaką czekałeś. Ty decydujesz o stopniu swojego sukcesu poprzez wysiłek i czas jaki na niego przeznaczysz. Z tą możliwością biznesu zawsze masz szanse osiągnąć cele, które sobie samemu wyznaczasz.

Jednym słowem dlaczego Herbalife …bo Herbalife to udowodniony przez ponad 30 lat Sukces

Zapraszam na pokład

Wciąż nie jesteś pewien, czy Herbalife będzie dla Ciebie korzystne?

1. Decydując się na pracę na własny rachunek, może być zniechęcające, dlatego Herbalife oferuje maksymalne wparcie, jakiego możesz potrzebować w swoim biznesie. Po 30 latach rekrutacji oraz wspierania Niezależnych Dystrybutorów wiemy, że niezbędne jest wsparcie i pomoc w Twoich pierwszych krokach.

2. Rozpoczęcie własnego biznesu z Herbalife, może kosztować Cię mniej niż to Ci się wydaje.

3. Kolejną korzyścią biznesu Herbalife jest elastyczność. Dopasujesz go do swojego życia, a nie odwrotnie. Sam wybierasz czy chcesz pracować dorywczo, uzyskując dodatkowy dochód każdego miesiąca, lub jeśli jesteś już tego pewien, traktujesz to jako swoje główne, codzienne zajęcie.

4. Wydaje Ci się, że niewiele wiesz o odżywianiu oraz sprzedaży? Herbalife oferuje wparcie na każdym kroku, od materiałów oraz gotowych narzędzi do lokalnych oraz krajowych wydarzeń, które motywują oraz zachęcają do działania. Ponadto, Twój osobisty trener Herbalife jest dla Ciebie przez cały czas dostępny, oferując wsparcie dla Twojego rozwoju Twojego biznesu.

„To ustawienie żagli, a nie kierunek wiatru, decyduje w którą stronę popłyniesz”

Jim Rohn

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.