Główna » Gwiazdy Herbalife

Gwiazdy Herbalife

 

Czy wiesz co łączy Davida Beckhama, Leo Messi i Cristiano Ronaldo?

Tak są gwiazdami futbolu ale jest coś jeszcze….

wellness_herbalifeWarto wiedzieć, że Herbalife to jedyna firma w swoim rodzaju, która nie tylko mówi o trendzie Wellness ale przede wszystkim aktywnie się angażuje w promowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania co przekłada się na dobrą kondycję fizyczną i psychiczna oraz doskonałe zdrowie każdego kto zaufa Herbalife

Czy warto? O tym zdecydowało już blisko 80 milionów osób, nie wiem czy wiesz…

Obecnie Herbalife jest partnerem odżywczym i sponsorem ponad 100 wybitnych zawodników i drużyn sportowych na całym świecie.

Firmę Herbalife za swojego partnera odżywczego wybrały utytułowane kluby piłkarskie: LA Galaxy, FC Barcelona, FC Spartak Moskwa, Pumas, Deportivo Petare, PVS Eindhoven PSV  i wiele innych renomowanych klubów piłkarskich.

W 2011 roku MLS Cup Champion LA Galaxy i Herbalife ogłosiła  rekordowy kontrakt sponsorski na 10 lat , który mówi o tym, że Herbalife  pozostaje głównym partnerem odżywczym i oficjalnym sponsorem reprezentacji LA Galaxy. Kontrakt jest  wyceniany na ponad 44.000.000 dolarów, co czyni go największą i najdłuższą umowa sponsoringu na MLS klubu w historii Ligi.

General Managr  LA Galaxy Alexi Lalas mówi: „Będąc osobiście zaangażowany w każdy aspekt profesjonalnej piłki nożnej, jako zawodnik, trener i kierownik, mogę mówić, jak ważne jest właściwe odżywianie  dla każdej drużyny sportowej a dla zawodników, którzy rzeczywiście mają iść na boisko  i wygrać jest bezcenne. A jeśli chodzi o przekonanie, że mają świetne produkty odżywcze,  nie mogliśmy być bardziej zadowoleni o naszej współpracy z Herbalife.”

david_beckham_herbalifeTrener LA Galaxy Frank Yallop dodaje: „Ponieważ nasi gracze zaczęli używać Herbalife, widziałem poprawę ich wyników w koncentracji jak również utrzymania właściwego poziomu energii w całej grze. „

LA Galaxy bramkarz Joe Cannon,Kiedy widzisz piłkę lecącą do siebie z prędkością 85 mil na godzinę, trzeba mieć niesamowity umysł i refleks. Moje rozwiązanie? Proste … używać produktów Herbalife podczas każdego treningu i każdego meczu”

Nazwisko jednego z najbardziej utytułowanych piłkarzy świata Davida Beckhama od 2007 roku stało się twarzą Herbalife. Jak widzisz firmie Herbalife zaufali najlepsi co przekłada się na ich wyniki.

leo_messi_herbalifeW 2010 dwie światowe marki połączyły siły  i został podpisany wart wiele milionów dolarów kontrakt sponsorski z FC Barceloną , dzięki któremu Herbalife stała się Oficjalnym Sponsorem Odżywczym klubu z Katalonii. Równocześnie Leo Messi podpisał z Herbalife własną umowę sponsorską, który przez kolejne trzy lata będzie promował markę globalnie.

Poznaj wypowiedź Leo Messi na temat produktów Herbalife „Stosuję produkty Herbalife na boisku i poza nim, by zyskać więcej energii i lepszą koncentrację. Dzięki temu mogę grać najlepiej jak potrafię”.

Leo Messi grający w barwach Klubu FC Barcelona osiągnął w 2012r nowy rekord, po raz czwarty z rzędu zdobywając prestiżową nagrodę Złota Piłka FIFA.

Ostatnio w czerwcu 2013 do grona Gwiazd Herbalife dołączył Cristiano Ronaldo, piłkarska supergwiazda! Firma Herbalife została jego oficjalnym sponsorem odżywczym ronaldo_herbalife

To tylko przykłady kto zaufał firmie Herbalife i jak widzisz są to światowej klasy gwiazdy futbolu

 

Teraz już wiesz co oprócz sportu łączy Davida Beckhama, Leo Messi i Cristiano Ronaldo – HERBALIFE

 

Firma Herbalife angażuje się w misje zdrowego dożywiania i jest światową marką, której rozpoznawalność z każdym rokiem rośnie warto wykorzystać to i zostać częścią Herbalife, firmy która została stworzona przez ludzi, dla ludzi dając im niesamowita okazję do zmiany stylu życia, poprawy swojej kondycji i sytuacji finansowej.

Jeżeli chcesz wykorzystać ta okazję TERAZ masz okazję ZAPRASZAM

gwiazdy_herbalife

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.