Główna » Nowości mlm, Wellness

7 MINUTOWY TRENING

15 lipca 2013 Brak komentarzy

 

Ostatnio Internet podbija program partnerski o intrygującej nazwie 7Minutowy Trening. Liczne pytania na ten temat spowodowały że przybliżę kilka szczegółów na temat tego według mnie ciekawego programu partnerskiego i bardzo dobrego i potrzebnego produktu.

Program 7Minutowy Trening jest wprowadzany na rynek przez zespół znanego polskiego marketera Jacka Dudzica, który między innymi powołał do życia ciszącą się dużym zainteresowaniem Akademię Nowoczesnego Marketingu, która od 2 lat prowadzi bezpłatnie cykl szkoleń online w każdy czwartek o 21.00 i sobotę o 11.00 . Warto zaglądnąć i posłuchać jak dzisiaj można skutecznie pracować i zarabiać w Internecie oraz jak posługiwać się niezbędnymi narzędziami do Pracy w Internecie.

Program 7 Minutowy Trening sam w sobie jest bardzo ciekawym produktem dla osób zainteresowanych utrzymaniem dobrej kondycji i świetnej figury. Jest reklamowany jako program wspomagający odchudzani i budujący masę mięśniową.

Osoby, które rozpoczęły trening jako testerzy bardzo sobie chwalą osiągane wyniki.

Czym jest sam produkt?

To funkcjonalna aplikacja Internetowa, która dostarcza zestawy ćwiczeń, które możemy dobrać do naszych indywidualnych potrzeb i możliwości na podstawie specjalnej ankiety, która pozwala wykonać nasz profil Fitness na podstawie którego aplikacja konfiguruj nam indywidualny plan treningowy.

Jest to produkt abonamentowy, dostęp do aplikacji otrzymujemy po opłaceniu abonamentu. Można wykupić abonament miesięczny za 9,97$ lub roczny w Promocji za 47$ gdzie płacimy tylko za 5 miesięcy a 7 otrzymujemy gratis! Abonament opłacamy kartka kredytowa lub bankomatową przystosowaną do płacenia Interencie.

Aplikacja 7 Minutowy Trening to rozbudowane Centrum Administracyjne gdzie otrzymujemy dostęp do ponad 100 różnych ćwiczeń pod postacią filmów instruktarzowych tłumaczonych na język polski, z których zgodnie z naszym profilem Fitness jest konfigurowany indywidualny plan treningowy dla Nas.

Dodatkowo mamy dostęp do zamkniętego Forum, blogów gdzie możemy skorzystać z rad  użytkowników 7 minutowego Treningu.

 Wirtualny trener podaje każdemu klientowi odpowiedni zestaw ćwiczeń, plan wykonywania tych ćwiczeń, oraz co najważniejsze, po każdym wykonanym ćwiczeniu zapisujesz swoja historię. Czyli jeśli wykonasz 10 powtórzeń określonego ćwiczenia, to wpisujesz 10 w tak zwanym adtrakerze

Palny ćwiczeń są ustalane na kolejne 10 dni  na podstawie Twojej historii treningu.

Program ten kontroluje tez kaloryczność spożywanych posiłków oraz masz dostęp do dietetycznych przepisów oraz filmów instruktarzowych, które pokazują jak efektywnie korzystać z aplikacji.

Produkt został opracowany przez wybitnych światowej klasy sportowców na bazie ich kilkunastoletnich doświadczeń i jest to dokładnie ich model skutecznego jak widać treningu. Chris Reid mistrz świata w Taekwondo i Joel  Theriena, 6 kulturysty świata w czasie zawodowego uprawiania kulturystyki z wykształcenia fizjoterapeuta włożyli w opracowanie treningu dużo serca i masę praktycznej  wiedzę.

Chris_Reid_7Minutowy_Trening

7 Minutowy Trening możemy oczywiście wykonywać w Domu co jest sporą zaleta tego zestawu ćwiczeń. Oczywiście 7 Minutowy Trening jest nazwą marketingową i nie należy jej brać dosłownie ale jeden trening wraz z rozgrzewką nie zabiera więcej niż 15-20 minut, przy czym same ćwiczenia trwają dokładnie 7 minut. Żeby osiągnąć wymierne rezultaty wystarczy ćwiczyć 3 razy w tygodniu co jest kolejnym dużym plusem produktu- spora oszczędność czasu.

Warto też popatrzeć na to od strony kosztów. Karnet do klubu fitness to min. 20 zł za 60 minut, trener personalny, który ćwiczy z nami to min 50zł za godzinę a tutaj roczny dostęp do treningu i personalnego trenera to tylko  około 150zł (47$)

Mamy wiec najważniejszą rzecz w biznesie: Dobry, Tani produkt, Kolejną sprawa jest rynek, ten według wszelkich estymacji i prognoz będzie przez kolejne 10 lat rósł po kilkanaście procent w roku, zresztą łatwo zauważyć to po ilości stacjonarnych siłowni, klubów fitness, które wyrastają jak grzyby po deszczu w każdym nawet mniejszym mieście.

Teraz czas na Biznes! Mając dobry produkt i rosnący rynek można na tym bardzo dobrze zarobić przez koleje lata co jest bardzo ważne! Branża fitness ma ogromne pespektywy.

Polecając 7 Minutowy Trening zarabiamy aż 50% na sprzedaży abonamentu, łatwo policzyć 10 klientów w miesiącu, którzy opłaca abonament roczny to dla nas wypłata rzędu 230$ ( 10 osób x 23$ prowizji)  ale to jeszcze nie wszystko, otrzymamy kolejne 50% od obrotu zarejestrowanego prze Nas partnera, który będzie chciał polecać ten trening w swoim otoczeniu. Czyli kolejne 115$ za 10 poleconych przez naszego partnera osób!

To jeszcze nie wszystko ale więcej informacji możesz przeczytać TUTAJ

Fakt jest jeden to obecnie najprostszy i najlepiej płacący program partnerski na rynku.

Żeby mieć możliwość zarabiania na polecaniu i sprzedaży abonamentu 7Minutowego Treningu musisz zostać Partnerem tzw. Resellerem, jest to związane z opłacaniem abonamentu Resellerskiego w kwocie 19$

Relatywnie patrząc na poniesione inwestycje vs możliwości jakie daje program partnerski 7Minutowy Trening warto skorzystać tym bardziej, że otrzymujemy 30 dniową gwarancje satysfakcji czyli możemy odzyskać poniesione koszty jeżeli uznamy, że produkt nam nie odpowiada.

Jeżeli masz czas to Zapraszam Cię na 70 minut z Jackiem Dudzicem, który opowie o programie, produkcie i stojących przed Tobą możliwościach warto oglądnąć i posłuchać.  

7minutowy_trening_webinar

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.