Główna » Nowości mlm

DLACZEGO SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA

23 lipca 2012 Jeden komentarz

 

Warto wiedzieć, ze obecnie sprzedaż bezpośrednia staje się jednym z najszybciej rozwijających się przemysłów na świecie. Oferuje bardzo prosty model biznesowy dla tych, którzy chcą kreować swoje możliwości i prowadzić swój niezależny biznes.

Obecnie w sprzedaż bezpośrednią zaangażowana jest oszałamiająca liczna ok. 55 milionów osób na całym świecie. Branża wzrosła o ponad 95% w ostatnich 10 latach, a roczna sprzedaż przekracza 100 miliardów dolarów. Cyfry robią wrażenie i jeżeli zastanawiasz się gdzie jeszcze dla Ciebie jest tu miejsce to zauważ, że w sprzedaż bezpośrednią jest zaangażowane zaledwie 1% populacji na świecie! A to oznacza że możliwości są olbrzymie.

Oczywiście Firm sprzedaży bezpośredniej przybywa z roku na rok i jest ich tysiące ich działanie obejmuje praktycznie każdą branżę od ubezpieczeń po sprzedaż chemii gospodarczej. Jak znaleźć tą właściwą?

Sugeruję przemyśleć kilka punktów:

1. Wybierz firmę sprawdzoną, która istnieje już na światowych rynkach co najmniej kilka lat. Często ludzie wiążą się z firmą która powstała „wczoraj” mamieni wizją „jutra” i czują się zawiedzeni jak firma przestaje po kilku miesiącach wypłacać obiecane bonusy

2. Wybierz firmę, której oferta będzie zgodna lub bliska Twoim zainteresowaniom i poglądom. Ważne jest to, żebyś mógł z przekonaniem i swobodnie rozmawiać i polecać oferowane produkty lub usługi innym. 

3. Wybierz ofertę produktową, która ma szanse trafić do jak największej liczby osób oraz zachęcić ich do współpracy. Warto tutaj śledzić trendy rynkowe a tu niekwestionowanym liderem jest trend WELLNESS to obecnie 3 gospodarka świata gdzie jest wydawany już co 7$

4. Poszukaj wiarygodnego sponsora, który ma sukcesy na swoim koncie i jest związany z daną firmą MLM przynajmniej kilka lat. To on w dużej mierze decyduje o Twoim sukcesie podczas stawiania pierwszych kroków w nowym dla Ciebie biznesie. Osobę taką łatwo jest znaleźć ponieważ jest obecnie zawsze widoczna w Internecie.

5. Wybierz firmę taką, która oferuje sprawdzony i przejrzysty dla Ciebie plan marketingowy!
To właśnie Plan Marketingowy jest dla Ciebie ścieżką kariery i to on pozwoli Ci osiągnąć sukces w MLM

Sukces sprzedaży bezpośredniej to jedna z wielu korzyści takich jak: wolność dokonywania wyboru, kiedy, gdzie i z kim chcesz pracować. Realizacja marzeń o własnym biznesie, możliwość Pracy w Domu i spędzanie większej ilości czasu z rodziną oraz upragniona wolność finansowa.

Często jesteśmy zmęczeni kilkunastoletnią pracą na obecnie niepewnym etacie od 9-17 późnymi powrotami do Domu i przeważnie nie do końca zdrową atmosferą w Pracy.

W MLM szansa bycia własnym szefem ma swój urok! Dużą zaletą biznesu MLM jest to, że każdy może prowadzić własną organizację. Nie ma znaczenia kim jesteś z zawodu, w jakim jesteś wieku lub jakie masz doświadczenie zawodowe. Nie musisz tworzyć produktu czy biznes planów, nawet nie musisz być osobą z doświadczeniem w sprzedaży. Potrzebujesz jedynie ducha przedsiębiorczości i musisz poświęcić swój czas i mieć swoje cele.

Ja wybrałem za swojego partnera w 2006r firmę Herbalife, która jest jedną z największych i najstarszych firma z sektora Firm sprzedaży bezpośredniej ma za sobą 32 lata sukcesu, jej sprzedaż roczna przekracza 5 miliardów dolarów! Może się poszczycić ponad 60 milionami zadowolonych klientów ( udokumentowane przypadki) tego nie posiada żadna inna firma w branży MLM!

 Pierwszy kwartał 2012r.  to najlepszy kwartał Herbalife od 32 lat gdzie obrót przekroczył 3 mld $ a Herbalife Polska zanotowała 27% wzrost w grupie EMEA.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak można rozpocząć współpracę z Herbalife w naszym systemie Pracy w Domu zapraszam do kontaktu PRZEKAŻĘ CI SZCZEGÓŁY

Jeżeli potrzebujesz jeszcze więcej informacji dlaczego warto zacząć realizować swoje marzenia dzięki branży MLM Zapraszam na film Piotra Mosio, który na bazie swojego przykładu pokaże Ci dlaczego warto.

Będę wdzięczny za wszelkie Twoje merytoryczne komentarze, masz pytania pytaj na pewno otrzymasz odpowiedź

Jeżeli interesuje Cię nasz PROJEKT PRACY W DOMU napisz do mnie przez dział KONTAKT

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.