Główna » Nowości mlm, Szkolenia, Techniki pracy

REKRUTACJA W MLM I PROGRAMACH PARTNERSKICH

3 czerwca 2013 Brak komentarzy

 

Na pewno w swoim życiu niejednokrotnie brałeś udział w rekrutacji starając się o pracę lub brałeś świadomie lub też nie udział w rekrutacji np. politycznej lub społecznej

REKRUTACJA_MLMRekrutacja to nic innego jak proces pozyskania osób zainteresowanych daną propozycją, inicjatywą lub ofertą mających określone kompetencje lub umiejętności, które zechcemy wykorzystać w naszym przedsięwzięciu.

Osoby, które rekrutują  mają z jednej strony określone wymagania w stosunku do rekrutowanych osób a z drugiej określoną propozycję zawodową, biznesowa, społeczną bądź polityczną którą starają się jak najlepiej sprzedać poszukiwanej osobie.

Każde przedsięwzięcie biznesowe, społeczne czy polityczne wymaga Ludzi, którzy będą zrzeszeniu w określonym celu i będą działać w określonych standardach i wyznaczonym kierunku.

W biznesie siłą napędową są ludzie, którzy niejednokrotnie poświęcają wszystko dla osiągnięcia określonego celu i każdy rekruter zabiega o jak najbardziej kompetentne i zmotywowane osoby.

Rozpoczynając jakiekolwiek przedsięwzięcie biznesowe mające na celu generowanie przychodu potrzebujemy konsumentów produktów lub oferowanych usług i kompetentnych pracowników lub współpracowników, którzy będą skutecznie promowali naszą ofertę.

Branża MLM czy programów partnerskich opiera się na umiejętnej rekomendacji naszej oferty i pozyskiwania świadomych konsumentów, którzy docelowo mają zostać naszymi partnerami biznesowymi czyli tak naprawdę rekrutacji z którą statystycznie 95% osób sobie po prostu nie radzi.

Powód jest prozaiczny nie mamy wymaganych kompetencji, doświadczenia i umiejętności żeby przekonać do naszej propozycji osoby z naszego kręgu wpływu. Dlaczego tak się dzieje? To problem złożony ale w większości przypadków dotyczy Nas samych! Sami nie jesteśmy świadomym konsumentem proponowanego produktu lub usługi a co za tym idzie nie możemy skutecznie przekonać inne osoby do skorzystania z naszej oferty.

Od 7 lat współpracuję z Herbalife,  która ma obecnie 33% udziałów w rynku suplementów do kontroli wagi i jest prekursorem i niekwestionowanym liderem branży WELLNESS, popyt na produkty w Polsce z roku na rok rośnie ponad 15% i dla większości osób rozpoczynających współpracę z firmą wszystko zaczyna się i kończy na stosowaniu produktów i wprowadzeniu w praktyce zdrowego stylu życia.

To oczywiście dotyczy każdej branży MLM i każdego programu partnerskiego bo chyba nikt nie kupi proponowanego produktu czy usługi od osoby która zna produkt i usługę z opisu i relacji innych a Nas chce przekonać że jest to najlepsza rzecz od słońcem, to dokładnie tak jak z piekarzem, który piecze swój chleb dla ludzi ale dla siebie kupuje w sklepie za rogiem.

Kolejnym problemem podczas rekrutacji osób do naszego projektu  jest często brak doświadczenia a w branży e-biznesu również technicznych umiejętności. Często zapominamy o tym że w biznesie obowiązuje zasada wzajemnej korzyści gdzie 2 strony muszą osiągnąć określoną korzyść, czyli każda jest zadowolona.

Rodzi się pytanie jak osoba, która dopiero zaczyna ma sobie z tym wszystkim poradzić, na pewno powinna zostać produktem produktu to dopiero praktycznie daje nam  szansę na sukces!

Znaleźć Mentora,  taką osobę, która ma kompetencje, doświadczenie, wiedzę i umiejętności i w zamian za określoną korzyć zajmie się rekrutacją w Twoim imieniu. W MLM robionym bezpośrednio często sponsor idzie z rekrutowanymi współpracownikami na kilka pierwszych spotkań ale w e-biznesie, czyli popularnej formy Pracy w Domu jest to nie możliwe a rozmowy telefoniczne prowadzone w Twoim imieniu są mało skuteczne. Ostatnio popularną formą rekrutacji na konto swoich współpracowników są WEBINARY, które prowadzi doświadczony lider ale ta forma rekrutacji nie jest personalna i jej skuteczność opiera się na statystyce. Statystyka lubi duże cyfry i poniżej kilkudziesięciu osób zaproszonych przez Ciebie na webinar nie działa.

REKRUTACJA W MLM I PROGRAMACH PARTNERSKICH

Ostatnio testowałem 2 podobne systemy Automatycznej Rekrutacji online do mlm i programów partnerskich. 

  • System J.Dudzica lidera Polskiego e-biznesu „Szmaragdowa liga, który rozwiązał ten problem personalizując rekrutację w mlm i programach partnerskich   i
  • system S.Sikorskiej młodej i skutecznej bizneswomen Dominator.

Oba mają wspólny mianownik są skuteczną maszyną do rekrutacji, dającą przeogromną wartość dodaną każdemu użytnikowi i są uniwersalne do zastosowaniu w każdym biznesie MLM i programie partnerskim online, którym chcemy się zająć.

Dla osób które nie maja zalecza internetowego tzn. swoich stron, bloga,  autorespondera, hostingu, Listy Adresowej wygodniejszy jest niewątpliwie system rekrutacji „Szmaragdowa liga” gdzie wszystko dzieje się poza nami  natomiast osoby z zapleczem Internetowym śmiało mogą wykorzystać system rekrutacji „Dominator”, który jest bardziej elastyczny ale wymaga już pewnej samodzielności w działaniu.

W obu przypadkach do Twoich zadań należy tylko skierowanie ruchu osób z Twojego kręgu wpływów na określoną udostępnioną Ci Twoją stronę a resztą Pracy zajmie się profesjonalny Rekruter, który dostarczy osobie zainteresowanej niezbędną wiedzę i da do dyspozycji zupełnie za DARMO tak jak Tobie gotowy skuteczny stystem do budowania struktury współpracowników online do przetestowania. Musisz wiedzieć, że koszty stworzenia takiego systemu oprócz  przeogromnego doświadczenia i umiejętności technicznych oraz kompetencji zespołu osób to około 20 000 zł tyle kosztuje technika i logistyka,  tego systemu  a praca osoby zarządzającej rekrutacją jest trudna do wycenienia, godzina indywidualnej konsultacji kosztuje min. 1000zł a ten system pracuje z każdym indywidualnie. Więc wartość dodana dla każdej osoby jest naprawdę okazała

Teraz wyobraź sobie, że rozdajesz wartościowe REZENTY, nic od nikogo nie chcąc w zamian. Ludzie lubią prezenty, ważne żeby go rozpakowali  a zacznie działać bez Twojego udziału  

Szmaragdowa Liga pracuje i uczy  każdego przez  2 miesiące a to może Ci dać kilkunastu partnerów w pierwszej linii a kilkudziesięciu w kolejnych , jeżeli dołożysz do tego na początek 2 najlepiej płacące programy partnerskie GVO i 7Minutowy Trening to możesz zarabiać miesięcznie ponad  2000zł i to wszystko na automacie, który będzie za ciebie uczył, odpowiadał na pytania i budował Ci strukturę w programie parterskim i co ważne Ciebie też nauczy wszystkiego od podstaw i zajmie Ci to tylko do godziny dziennie.

Warto spróbować a na pewno Twoje kompetencje wzrosną i to też będzie duża wartość dodana, życzę Ci pierwszych partnerów w strukturze

sprzedawcy bezpośredni

Jeżeli masz pytania pytaj, chętnie odpowiem

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość


captcha

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.