Główna » Aktualności Herbalife, Nowości mlm, Ważne, Wellness

Herbalife sponsorem Wisły Kraków

12 lutego 2012 Brak komentarzy

 

 

Światowy lider w dziedzinie zdrowego odżywiania HERBALIFE, podpisała umowę sponsorską z utytułowanym klubem piłkarskim Wisła Kraków.

 

Sponsoring HerbalifeNa bazie tej umowy Herbalife została oficjalnym sponsorem odżywczym białej gwiazdy. To ważne wydarzenie związane z budowaniem rozpoznawalności marki Herbalife w Polsce a Wisłą Kraków dołączyła do grona najlepszych futbolowych drużyn świata sponsorowanych przez Herbalife takich jak: FC Barcelona, FC Valencia, DC Schalke, Spartak Moskwa czy LA Galaxy, których zawodnicy codziennie stosują produkty Herbalife

Współpraca Herbalife z Wisłą Kraków to nie tylko dostarczanie najwyższej jakości suplementów diety ale również profesjonalna współpraca z dietetykiem i fizjoterapeutą klubu w celu optymalnego Odżywiania piłkarzy Wisły Kraków i opracowania indywidualnej diety dla każdego zawodnika co szybko przełoży się na wyniki klubu na boisku.

Oferta produktów Herbalife jest szeroka i umożliwia dobranie odpowiednich suplementów dla każdego. Piłkarze będą stosować produkty zgodnie z ich indywidualnym zapotrzebowaniem:

1. Koktajl odżywczy Formuła 1 jako zamiennik posiłków

2. Batony Formuła 1 ekspres, pełnowartościowy posiłek dla aktywnych

3. Odżywka białkowa Formuła 3 , białko najwyższej jakości
4. Batony proteinowe dostarczające energii bez zbędnych kalorii

5. H3O Pro Napój izotoniczny to optymalna energia i nawodnienie podczas treningu

6. Niteworks – noblowskie rozwiązanie dla wsparcia wydolności organizmu

7. Liftoff – napój energetyczny tzw. Energia na zawołanie

Więcej na teamt suplementów Herbalife znajdziesz z serwisie Wyzwanie na Odchudzanie  

W Polsce to przełomowy kontrakt sponsorski, którego celem jest nie tylko reklama ale przede wszystkim poprawa sposobu Odżywiania, kondycji i samopoczucia i wyników piłkarzy.

Zgodnie z zapisami kontraktu Logo Herbalife zostanie odpowiednio wyeksponowane na stadionie i materiałach reklamowo informacyjnych dystrybuowanych przez Wisłę Kraków a także koszulkach używanych przez zawodników w trakcie rozgrywek o puchar i super puchar polski.

Jest to idealna strategia marketingowa Herbalife w Polsce, która umożliwi poznanie marki Herbalife nie tylko wśród zawodników ale i licznych kibiców tym bardziej, że już za kilka miesięcy Herbalife wprowadza w Polsce nową serię profesjonalnych suplementów opracowanych dla osób aktywnych i sportowców Herbalife24

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.