Główna » Nasz Projekt

Nasz Projekt

 

„Nie otrzymujemy wynagrodzenia za czas, który spędzamy przy pracy, ale za wartość, którą w tym czasie przynosimy na rynek.”

Jim Rohn

10 lat temu myślałem, ze wystarczy poświęcić się swojej pracy bezgranicznie, zaangażować w nią cały swój czas  i wykonywać ją jak najlepiej się potrafi żeby odnieść sukces w biznesie i zrobić karierę …. to była tylko część prawdy… ta gorzka.

Dzisiaj wiem, że lepiej pracować mądrze niż ciężko!

Jeżeli cenisz sobie swój czas i swoją rodzinę, doskonałe zdrowie i samopoczucie oraz szukasz poczucia stabilnego jutra to może mam dla Ciebie interesującą propozycję z której sami skorzystaliśmy 6 lat temu wspólnie z żoną a do tej pory z naszego systemu skorzystały setki osób w Polsce.

Nasz Projekt PRACY Z DOMU (przy współpracy z HERBALIFE), ma 7 letnią historię w Polsce i praktycznie był prekursorem takiej formy pracy na rynku. Testowaliśmy różne formy pracy w Internecie od płatnych po bezpłatne. Zainwestowaliśmy tysiące dni w udoskonalanie naszego systemu pracy, który jest prosty do wdrożenia również przez „laików internetowych”. W naszym systemie każdy ma szansę realizować swoje ambicje i cele pod warunkiem, że włoży w to odpowiedni wysiłek, będzie systematyczny i będzie chciał podnosić swoje kwalifikacje.  

 

Mamy spore doświadczenie i praktykę w budowaniu biznesu HERBALIFE przez Internet.

Zapraszam wszystkie osoby, które są zainteresowane są zainteresowane możliwościami zbudowania stabilnego biznesu przy współpracy z Herbalife do skorzystania z naszego systemu Pracy z Domu.

Dodatkowo jako członek naszego zespołu uzyskasz wartościową, ciekawą i praktyczną wiedzę z zakresu podstaw wiedzy o odżywianiu, suplementacji i fizjologii organizmu.

Masz możliwość otrzymania różnych Certyfikatów ukończenia specjalistycznych szkoleń prowadzonych przez członków rady naukowej HERBALIFE co podnosi Twój prestiż podczas pracy z klientami i sprawia że wiesz jak pomóc sobie, rodzinie i klientom w utrzymaniu świetnej kondycji i doskonałym zdrowiu oraz idealnej figurze!

To że nie masz w tym żadnego doświadczenia i nic nie wiesz na temat odżywiania nie stoi na przeszkodzie. Praktycznie 90% dystrybutorów zaczynając biznes Herbalife nie ma o tym pojęcia! Wystarczy że będziesz korzystał na naszego systemu szkoleń online a wiedza sama do Ciebie przyjdzie.

To, że rozwój działalności handlowej wymaga wysiłku, jest faktem. Systematyczna praca jest bardzo ważna w każdej działalności, istnieją jednak pewne czynniki, które mają duży wpływ na powodzenie naszego biznesu.

Każda działalność handlowa, która jest warta zachodu, powinna spełniać następujące warunki.

 1. Sprawdzony plan marketingowy z dobrym wynagrodzeniem. Firma od 30 lat wypłaca do 73% prowizji swoim Dystrybutorom. W sektorze MLM nie ma drugiej takiej firmy z taką historią i wartością wypłat prowizji. Możemy zarabiać więcej niż mając własną dobrze prosperującą firmę

2. Wysokiej jakości i pożądane produkty lub usługi. Ponad 60 mln zadowolonych klientów ( są to udokumentowane przypadki) mówi lepiej niż jakiekolwiek analizy, gwarancje i raporty.

3. Stabilna firma z kierownictwem, które wspiera wszystkich członków organizacji. Od 2003r. Prezesem firmy jest M.O. Johson, który przez 17 lat zajmował stanowisko prezesa w Walt Disney , prestiżowa rada naukowa NAB  zrzeszająca 23 wybitnej światowej klasy lekarzy, naukowców i specjalistów ds. odżywiania to gwarancja profesjonalnego i skutecznego zarządzania firmą na arenie międzynarodowej. A nieustanie rosnąca liczba dystrybutorów jest wynikiem bardzo dobrej współpracy z zarządem firmy. Jesteśmy największą firmą na świecie zajmującą się produkcją i sprzedażą produktów do kontroli wagi

4. Zaawansowany program szkoleniowy uczący dosłownie krok po kroku, jak budować działalność handlową na poziomie lokalnym, ogólnokrajowym i światowym. Nasz międzynarodowy program treningowy uczy:

 • Jak rozpocząć własną działalność handlową.
 • Jak rozbudować handel na poziomie lokalnym.
 • Jak rozbudować handel na poziomie ogólnokrajowym.
 • Jak budować organizację w Polsce i za granicą

W treningach uczestniczy się wygodnie we własnym domu. Nasz system treningowy pozostaje do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku za pośrednictwem:

 • Internetu
 • Telefonu
 • Telewizji
 • Nagrań audio
 • Nagrań video
 • Marketingowych materiałów drukowanych
 • Seminariów na żywo lokalnych, regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych

Stabilność naszej firmy, jak również wartość naszych produktów i usług jest po prostu lepsza od tego, co mogą zaoferować inni. W zasadzie oznacza to, że możesz zarabiać więcej za wykonywanie identycznej pracy.

W naszym systemie Pracy z Domu zaadaptowanie tych faktów do pracy przez Internet daje możliwości dużego komfortu pracy i wygody To są powody, dla których warto wykorzystać tą okazję.

                                        

 

      Zobacz co mówią o tym różne osoby

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.