Główna » Zobacz co mówia ludzie

Zobacz co mówia ludzie

Dorota Głąbikowska Pielęgniarka

 Pochodzę z niewielkiego miasteczka na wschodzie Polski – Sokołowa Podlaskiego. Od 15 lat pracuję jako pielęgniarka na oddziale chirurgicznym. Sześć lat temu podjęłam decyzję o podniesieniu swoich kwalifikacji zawodowych wierząc w to, że dzięki temu będę mogła rozwijać się zawodowo i dzięki czemu moje zarobki będą rosły. W 2004 r. rozpoczęłam studia pielęgniarskie. W 2009 r. uzyskałam tytuł magistra pielęgniarstwa , moje zarobki podniosły się zaledwie o 100 zł miesięcznie i nie było żadnych perspektyw awansu.

Wtedy postanowiłam, że muszę poszukać sobie jakiegoś dodatkowego zajęcia, gdyż te pieniądze które zarabiam nie dadzą mi stabilności finansowej. Dość długo zastanawiałam się nad tym, co mogłabym robić, szukałam pracy w różnych miejscach. W lutym 2010 roku trafiłam na ogłoszenie w Internecie o pracy w Domu, przy komputerze. Wtedy stwierdziłam, że to może być to czego szukam i odpowiedziałam na ogłoszenie. Współpracę z projektem Pracy w Domu rozpoczęłam w kwietniu 2010 r.

 Z perspektywy tych kilku miesięcy, wiem, że była to bardzo dobra decyzja. Z miesiąca na miesiąc zarabiam coraz więcej, pracując w dogodnych dla siebie godzinach. W każdej chwili mogę liczyć na pomoc życzliwych ludzi, którzy są w tym projekcie dłużej, którzy chętnie dzielą się Swoimi doświadczeniami i pomocą. System wprowadzania do pracy jest prosty ,efektywny i skuteczny tak ,że można uniknąć pomyłek i błędów na samym początku.

 Gdybym miała wejść w to jeszcze raz – nie wahałabym się ani chwili , może te kilka słów przekona i pomoże komuś podjąć dobrą decyzję .Zapraszam do usłyszenia.

Łukasz Biegański Chemik

<Zawsze z podziwem i wielkim szacunkiem obserwowałem moich rodziców, jak codziennie wstawali rano i wychodzili z domu do pracy, aby zarobić pieniądze na utrzymanie rodziny. Oprócz rodzinnego ciepła rodzice ofiarowali mi także możliwość zdobycia wykształcenia Przechodząc przez kolejne szczeble edukacji nikt nigdy nie wspomniał jak trzeba żyć, aby nie martwić się o lepsze jutro. Po studiach rozpocząłem pracę w prywatnej firmie. W ciągu 6-latniego okresu pracy zdobywałem kolejne doświadczenia i szybko awansowałem. Obecnie, brak możliwości dalszego rozwoju i zdobywania wiedzy w obecnej pracy oraz względy finansowe zmotywowały mnie do poszukiwania dodatkowego zajęcia. Moim zadaniem, jako głowy rodziny jest zapewnienie jej stabilizacji finansowej oraz godnego życia.  Zacząłem przeglądać Internet i natrafiłem na Projekt, który mówił o pracy w domu i dużych możliwościach zarobkowych. Do Projektu Przedsiębiorstwo Pracy W Domu przystąpiłem w październiku 2009 r.

Dziś z całą stanowczością mogę powiedzieć, że Projekt ten to najlepszy system pracy, z jakim się spotkałem. Pracuję jak i kiedy chcę oraz zarabiam ile chcę. To ja zaczynam decydować o swojej przyszłości. Niestandardowy sposób pracy pozwala mi na odkrycie, do tej pory nieznanych mi, nowych drzemiących we mnie „pokładów” umiejętności, stłumionych przez istniejący od wieków stary sposób zarabiania pieniędzy. Maksyma „pracuj ciężko, aby zarobić na utrzymanie”, przestaje obowiązywać. Dziś moim życiem kierują marzenia, a dzięki systematycznej pracy i wytrwałości w budowaniu mojej bussinesowej struktury, marzenia zaczynają się spełniać. Obecnie pracę w Projekcie traktuję, jako dodatkowe zajęcie, z którego osiągam satysfakcjonujący mnie dochód, ale w przyszłości mam zamiar zostać szefem mojej własnej firmy. Zapraszam Państwa do wykorzystania tej szansy razem ze mną.

Teresa Szymczak– Urzędnik Państwowy

 Kiedy zapoznałam się z „Projektem Przedsiębiorstwa z Domu”, od razu powiedziałam ” TAK ” to coś dla mnie.

Coś nowego i bardzo wygodnego. Zobaczyłam ogromne możliwości. Jest to dobrze opracowany system, w pełni zautomatyzowany.

Sama decyduje o swoich zarobkach i czasie pracy. Wreszcie pracując więcej – zarabiam więcej . Juz od 3 lat sukcesywnie rozwijam ten Projekt, który jest moim głównym zajęciem. Wreszcie mogę rozwijać się, być niezależnym finansowo, podróżować po świecie, poznawać nowych wspaniałych ludzi. Jesteśmy jak jedna wielka rodzina. Dzięki konsekwentnej pracy i metodzie małych kroczków zarabiam 5000 zł. ale możliwości są o wiele większe i z każdym rokiem moje dochody rosną co na etacie urzędnika było niemożliwe . Zamierzam rozwijać ten Projekt po to, aby życie stało się prostsze dla mojej rodziny. Cała rodzina popiera mój entuzjazm.

Widząc moja radość i osiągnięcia – do Projektu dołączył również mój młodszy syn.

 Gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzje do co współpracy z ” Projektem Przedsiębiorstwa z Domu” zrobiłabym to samo – bez wahania !

 Pozdrawiam i zapraszam

Marian i Dorota Skibińscy – Przedstawiciel Handlowy i Położna

 

Postanowiłem że znajdę dodatkową pracę ,  najlepiej taką którą, będę mógł wykonywać w domu  aby mieć więcej czasu dla rodziny.

Przeglądając Internet zainteresował mnie Projekt Przedsiębiorstwa w Domu. Do współpracy przystąpiłem w maju 2009 roku a od stycznia 2010 Projekt rozwijam wspólnie z żoną przy znacznym wsparciu naszych dwóch synów. Praca ta daje mi wiele satysfakcji i zapewnia rozwój osobisty oraz zapewnia większa niezależność Finansową.

Robię to co lubię mam z tego dużą satysfakcję ,spełniam swoje marzenia , bo o mojej podwyżce decyduję sam i proszę mi wierzyć daję ją sobie co miesiąc. Jeżeli komuś mogę pomóc zapraszam , chętnie pomogę.

 Agnieszka Sitnik -Farmaceuta

Po powrocie do kraju  i radykalnej zmianie w moim życiu osobistym szukałam elastycznego źródła dochodu podwyższając jednocześnie swoje kwalifikacje zawodowe w branży farmaceutycznej. Wtedy właśnie trafiłam na ogłoszenie pracy z domu, które bardzo mnie zaciekawiło, ponieważ od wielu lat marzyłam o niezależności finansowej i pracy bez szefa na własny rachunek. Na dzień dzisiejszy udało mi się stworzyć biznes, który pozwala mi zapomnieć o tradycyjnej pracy na etacie, gdyż w niedługim czasie zaczęłam osiągać przychody z projektu przekraczające 2 tysiące złoty miesięcznie, a przecież wciąż uczę się i małymi krokami rozwijam swoja działalność.

Uważam, że jest to wyjątkowa możliwość dla każdego, kto ceni sobie w życiu niezależność i to w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. To dopiero początek a perspektywy są wspaniała i warto to wykorzystać ,jeżeli ktoś szuka możliwości dodatkowej pracy lub pomysłu na własny biznes niewątpliwie trafił we właściwe miejsce

Pozdrawiam

Comments Closed