Główna » Aktualności Herbalife, Oferta Herbalife, Szkolenia, Ważne

20 LAT HISTORII HERBALIFE W POLSCE

1 grudnia 2014 Brak komentarzy

 

Czas biegnie nieubłaganie i jest to jedna z tych niewielu rzeczy na które nie mamy wpływu. Mijający czas kreuje również historie.

20_lat_herbalife W 1994 roku w Polsce zaczęto pisać historie firmy Herbalife, firmy która nieprzerwanie od 1980 roku wyznacza nowe trendy w dziedzinie odżywiania i zdrowego trybu życia. Z lokalnej firmy, która zrodziła się z pasji jednego człowieka Marka Hugsa do zdrowego trybu życia powstała potężna międzynarodowa korporacja, która obecnie działa w 91 krajach na całym świecie, zatrudnia ponad 7000 tyś pracowników i współpracuje z 4 mln partnerów Herbalife .

Roczny obrót z roku na rok dynamicznie rośnie i obecnie przekracza już 7 mld dolarów a firma jest zaliczana do 500 największych firm na świecie.

Obecnie na czele firmy stoi dyrektor Generalny M.O Johson osoba która zmieniła oblicze Herbalife i wyznaczyła nowe kierunki działania, wprowadziła Herbalife na giełdę Nowojorską  oraz pozyskała licznych inwestorów.

Zapleczem firmy jest międzynarodowa rada naukowa, która zrzesza 27 wybitnej klasy specjalistów i lekarzy w dziedzinie odżywiania na czele rady naukowej stoi  David Heber światowy ekspert w dziedzinie odżywiania, który prowadzi walkę z globalna epidemią otyłości. Jego badania dotyczą przede wszystkim leczenia otyłości oraz wpływu diety na profilaktykę i leczenie nowotworów. Jest dyrektorem Centrum Odżywiania Człowieka UCLA na Uniwersytecie Kalifornijskim  Los Angeles.

Dodatkowo firma wprowadziła nową strategię produkcji swoich produktów „od ziarna do pokarmu” co znaczy, że kontroluje cały proces produkcji zaczynając od wysiewu a kończąc na przetwarzaniu naturalnych składników w suplementy

Obecnie firma Herbalife jest sponsorem i partnerem odżywczym ponad 200 zawodników i drużyn sportowych na całym świecie

zlota_pilka_dla_ronaldoFirmę Herbalife obecnie rekomenduje i ściśle z nią współpracuje w dziedzinie odżywiania sportowego zdobywca złotej piłki FIFA Cristiano Ronaldo a poprzednio  Leo Messi

Herbalife bierze aktywny udział w licznych imprezach sportowych promując nową markę Herbalife 24

Jednym słowem Herbalife zmienia oblicze świata poprzez edukację żywieniową, propagowanie aktywności fizycznej dostarczając najlepsze na świecie produkty do kontroli wagi i zdrowego odżywiania.

Ale wracając do historii Herbalife w Polsce. Właśnie minęło 20 lat kiedy Herbalife otworzyło swój pierwszy magazyn i biura w Warszawie. Przez ten czas firma cały czas się rozwija, udoskonala działania marketingowe, promuje markę, buduje coraz większą sieć partnerów Herbalife.  Zapewnia efektywną i sprawną logistykę oraz wszelkie narzędzia marketingowe do Pracy dla swoich partnerów.

Na rynku Polskim zostały wprowadzone Złote Standardy Herbalife w zakresie ochrony konsumentów. Partnerzy mogą korzystać z licznych narzędzi do Pracy w Internecie co poprawia efektywność ich Pracy.

Krajowymi konsultantami Herbalife w zakresie dietetyki i fitness są uznane osobistości w branży.

Dietetyk i psycholog Agata Ziemnicka – krajowy konsultant ds. odżywiania między innymi autor programu rewolucje na talerzu  oraz mistrz świata fitness Tomasz Brzózka, który przyciąga tysiące amatorów fitness.

Sponsorowana przez Herbalife Polska impreza jaka jest Triatlon Gdynia (uznana za najlepszą imprezę tratlonową w 2013 i 2014 roku)  przyciąga do Herbalife rzesze entuzjastów aktywnego stylu życia

ambasadorki_herbalifeUczestniczący w Triatlonach Ambasadorzy Herbalife to doskonale znane i lubiane osobistości ze świata mediów i filmu np. Piotr Kraśko, Karolina Gorczyca, Katarzyna Glinka, Małgorzata Foremniak, Maciej Stuhr, Borys Szyc i wielu, wielu innych

 

Jak grzyby po deszczu powstają Kluby Zdrowego Odżywiania prowadzone przez Partnerów Herbalife, które pomagają ludziom w zmianie nawyków żywieniowych i odchudzaniu. Prowadzony międzynarodowy projekt Wyzwanie na Odchudzanie (WNO) w całej Polsce zatacza coraz większe kręgi i dociera do coraz mniejszych miejscowości. Dzięki czemu odchudzanie nigdy nie było łatwiejsze.

Zmiany w planie marketingowym a co za tym idzie sposobie zarabiania Partnerów Herbalife zostały dostosowane do realiów rynku i prowadzenie biznesu Herbalife nawet nie mając środków na początkowe inwestycje jest możliwe dla każdego kto chce pracować i ma 2-3 godziny wolnego czasu.

Konkurs „Miasto po Mieście” zainicjowany przez  dyr. Herbalife na Polskę, Czechy i Słowacje Konrada Szałkiewicza przynosi wymierne rezultaty a organizacje dystrybutorów w poszczególnych miastach otrzymują dofinansowanie do 50 000 tyś złotych  na lokalne działania marketingowe.

Tych zmian w każdym przypadku na lepsze jest zdecydowanie więcej. Współpracuje z Herbalife od 2006 roku  i na przestrzeni tego czasu widziałem okres stagnacji, ale nigdy załamania a od 2011 rozpoczęła się dynamiczna ewolucja, która 2013 zaowocował prawdziwą rewolucją i długo przygotowywane i testowane zmiany dosłownie eksplodowały.  

Dziś Herbalife jest Tak mocne w Polsce jak nigdy dotąd i daje liczne nowe możliwości każdemu kto nie boi się Pracy i chce realizować swoje marzenia  i uwierz mi warto z nich korzystać.

 30_lat_herbalife6

 

Jeżeli jesteś zainteresowany jak wykorzystać doświadczenia 20 lat Historii Herbalife w Polsce i potencjał rynku to koniecznie skontaktuje się ze mną chętnie wprowadzę Cię w świat Herbalife.

Dla byłych Dystrybutorów Herbalife mam specjalna ofertę  więc uwierz mi na słowo WRÓĆ DO NAS.

Jeżeli chcesz dołączyć lub powrócić do Herbalife napisz do mnie, skontaktuje się z Tobą i wszystko wyjaśnię.

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość


captcha

Pamiętaj!  Do sukcesu nie ma żadnej windy trzeba iść po schodach

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.