Główna » Aktualności Herbalife, Szkolenia, Techniki pracy, Ważne

KOMUNIKACJA W E-BIZNESIE CZYLI WEBINARY

16 maja 2012 Jeden komentarz

 

Ostatnio najpopularniejszą formą komunikacji w Internecie oprócz blogów, facebooka, blipa czy Twitera są coraz modniejsze WEBINARY podczas których na żywo można uzyskać ciekawe informacje lub wziąć udział w różnych wartościowych szkoleniach. Może już korzystasz z tej formy edukacji, która zaczyna dominować w Internecie.

Webinar herbalife Wiele firm wykorzystujących Internet do prowadzenia biznesu opracowało własne systemy szkoleniowo informacyjne gdzie wygodnie w Domu mając dostęp do Internetu  możemy na żywo uczestniczyć w webinarze

Część webinarów jest płatna, cześć jest adresowana do określonej grupy odbiorców i bez posiadania hasła nie dostaniemy się wewnątrz pokoju konferencyjnego ale można też znaleźć perełki wiedzy zupełnie za darmo tylko trzeba wiedzieć gdzie ich szukać.

Jeżeli dopiero stawiamy pierwsze kroki w e-biznesie warto wykorzystać ten kanał poszerzania naszej wiedzy z zagadnień marketingu Internetowego.

Można korzystać ze szkoleń profilowanych prowadzonych pod kątem określonych firm lub korzystać z niezależnych platform szkoleniowych

Wartym polecenia jest Projekt edukacyjny prowadzony przez MIASTO SZKOLEŃ, w którym prowadzi szkolenia „śmietanka” polskich e-marketerów . Części z szkoleń jest prowadzona bezpłatnie ale chcąc skorzystać z całej wiedzy tej platformy edukacyjnej należy wykupić abonament .   

Kolejny niezależny system szkoleniowy to platforma P. Majewskiego ( guru polskiego e-biznesu) CZAS NA E-BIZNES, która pozwala zbudować solidną wiedzę na temat możliwości wykorzystania Internetu do prowadzenia swojego biznesu. Do części materiałów jest dostęp bezpłatny za część szkoleń musimy zapłacić.

Ale najlepszą Inwestycją jest właśnie Inwestycja w Siebie więc na pewno warto wydać trochę pieniedzy. Pamiętaj że wiedza zawsze kosztuje ale niewiedza kosztuje sto razy więcej

Dla osób, które chcą w prosty sposób zacząć korzystać z narzędzi Internetowych wartym polecenia jest Projekt prowadzony przez AKADEMIE NOWOCZESNEGO MARKIETINGU, która w oparciu o program partnerski GVO pozwala nabyć dużo praktycznej wiedzy na temat hostingu, domen, blogów, autorespondera,  e-mail marketingu , budowania listy , pokoi konferencyjnych itd…

W każdy czwartek o godzinie 21.00 możesz za darmo z tej wiedzy skorzystać

Wszystkie szkolenia prowadzone na żywo (WEBINARY) wykorzystują pokoje konferencyjne jest ich na rynku sporo i praktycznie każdy lider określonej firmy się nimi posługuje. Popularnym pokojem konferencyjnym, z którego można korzystać w bardzo prosty sposób jest pokój konferencyjny GVO

Osoba, która chce z niego skorzystać wystarczy, że kliknie na link i zostanie przeniesiona do przeglądarki Internetowej gdzie otworzy się okno do wpisania imienia i nazwiska, ewentualnie zostanie poproszona o podanie hasła jeżeli dane szkolenie tego wymaga i już jesteś w środku gdzie masz dostęp do obrazu i fonii. Jeżeli moderator szkolenia zezwoli może też pisać wiadomości tekstowe w formie czatu i zabrać głos na forum uczestników.

Należy pamiętać, że korzystając z pokoju konferencyjnego warto być podłączonym do Internetu na łączu stałym ( kabel) a nie ruterze bo mogą występować zakłócenia. Należy tez pozamykać inne komunikatory i łącza do Internetu. Chodzi o to żeby prędkość łącza była stabilna.

Jeżeli spotkają nas zakłócenia i tracimy głos lub szum się wzmaga to najprościej  jest się wylogować i zalogować powtórnie.

Pokoje konferencyjne  w większości posiadają możliwość regulacji głośności i warto w ten sposób ew. korygować występujące szumy.

Piszę o tym dlatego, że ostatnio podczas naszego Webinaru, który poprowadziliśmy dla osób zainteresowanych możliwościami biznesu branży Wellness i firmy HERBALIFE było sporo ludzi, którzy zetknęli się z taką formą prezentacji po raz pierwszy i część zamiast skupić się na temacie prezentacji rozwiązywała problemy techniczne.

MAM DOBRA INFORMACJĘ dla wszystkich zainteresowanych możliwościami współpracy z Herbalife w ramach „Projektu Pracy w Domu” będziemy prowadzić nasze Webinary na żywo cyklicznie i w każdy czwartek o 20.30 będziesz miał okazje z nich skorzystać. Więc nawet jak nie wszystko będzie dla Ciebie zrozumiałe możesz powtórnie zapoznać się z tematem za tydzień.

Jeżeli jesteś na naszej liście otrzymasz BEZPŁATNE ZAPROSZENIE z linkiem dostępu na WEBINAR na swojego maila. Jeżeli natomiast nie otrzymujesz od Nas informacji to możesz na tej stronie po prawej stronie w module „Nasze webinary online” kliknąć „Biorę udział” i automatycznie zostaniesz przeniesiony do naszego pokoju konferencyjnego.

Jedna uwaga nasz pokój na pomieści tylko 50 osób więc jeżeli chcesz skorzystać to warto się zalogować 10 minut wcześniej

Do usłyszenia na naszym Webinarze może już wkrótce zostaniesz częścią naszego zespołu. Pmaiętj każdy czwartek na żywo 20.30

       

  

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.