Główna » Aktualności Herbalife, Oferta Herbalife, Szkolenia, Techniki pracy, Ważne

KUŹNIA LIDERÓW HERBALIFE

24 marca 2015 Brak komentarzy

 

Rozwój to koła zamachowe we wszystkich dziedzinach życia jak również biznesu.

WEEKEND_ROZWOJU_LIDERÓWW dużej części za swój rozwój odpowiadamy my sami i każdy ma jednakowe szanse żeby coś zmienić i poprawić na lepsze w swoim życiu! Ale żeby móc się rozwijać potrzeba coś w tym kierunku robić każdego dnia, tygodnia, miesiąca to po prostu wymaga pewnego działania z naszej strony.

To jaką książkę przeczytamy to w jakim szkoleniu weźmiemy udział, jaki skończymy kurs, studia zależy od nas.

Ale z drugiej strony za rozwój każdego z nas odpowiadają na początku rodzice, później nauczyciele, wykładowcy i pracodawcy. Często nie wykorzystujemy właściwie tego wsparcia i wiedzy jaką możemy otrzymać, a szkoda.

Od 9 lat jestem niezależnym Dystrybutorem Herbalife i w tym okresie obserwuje ogromną transformację wśród osób zdeterminowanych osiągnąć sukces.

Z Herbalife współpracują osoby o różnym wykształceniu, przeróżnej przeszłości zawodowej i różnym doświadczeniu biznesowym można powiedzieć brak wspólnego mianownika… do czasu! Systemy szkoleniowe Herbalife w Polsce to profesjonalnie przygotowane „kuźnie liderów”, które bardzo szybko w zasadzie w ciągu jednego roku są w stanie rozwinąć każdą osobę, która chce z nich korzystać.

Od kilku lat jednym z ważniejszych szkoleń dla Partnerów Herbalife jest Weekend Rozwoju Liderów prowadzony systematycznie 2 razy w roku, która systematyzują wiedzę i dostarczają praktycznych wskazówek oraz inspiracji do dynamicznego Rozwoju liderów i ich organizacji. Osoby, które w nich uczestniczą musza spełnić określone warunki to sprawia, że każdy musi wykonać pewną pracę nad sobą i biznesem a tym samym położyć podwaliny w swój rozwój, o który dalej zadba Herbalife.

Za nami kolejny Weekend Rozwoju Liderów Herbalife w Łodzi, które pozwala wzbić się na wyższy poziom Partnerom Herbalife. Gościem specjalnym, który przez 3 dni prowadził warsztaty tym razem był Eduard Reimchen członek International Executive President Team, który wcześniej pracował jako doby dziennikarz prasowy i TV w rosji, który wyemigrował z żoną z Rosji do Niemiec i tam nie znając języka dzięki determinacji, profesjonalnemu podejściu i ciężkiej pracy w ciągu 5 lat rozbudował swój biznes Herbalife w kilkudziesięciu krajach świata kwalifikując się do prestiżowego zespołu President Team

DSC_0901

Eduard Reimchen mówi „ Poświęcamy swój czas naszym dzieciom, celom oraz marzeniom. To jest dla nas sednem wolności, o której mogliśmy tylko marzyć, zaczynając biznes w naszej piwnicy. Trudno sobie wyobrazić, jak by się potoczyło nasze życie, gdybyśmy, z jakiegoś powodu, od samego początku nie wierzyli produkty, w Herbalife. Nigdy, nigdy się nie poddawaj…”

Model biznesowy, który został przedstawiony na bazie lat doświadczeń to prosty do duplikacji system z którego i ty możesz skorzystać, praktycznie od zaraz!

Jeżeli chcesz mieć swój oficjanlny Klub Odżywczy, chcesz pomagać sobie i innym w prawidłowym odżywianiu, doskonalić się każdego dnia oraz zostać profesjonalnym trenerem Wellness skontaktuj się ze mną przez poniższy formularz, chętnie pomogę i nauczę Cię jak zarabiać na zdrowym stylu życia.

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość


captcha

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.