Główna » Aktualności Herbalife, Szkolenia, Techniki pracy, Ważne

MŁODA BIZNESWOMAN Z HERBALIFE

29 września 2014 Brak komentarzy

 

Dziś podzielę się z Tobą pewną historią młodej bizneswoman z Herbalife.

Mam nadzieję, ze Ci się spodoba. Przedstawiam Partnera Herbalife Annę Litak, która dzięki swoje Pracy zbudowała swój niezależny biznes Hrrbalife i dzisiaj chętnie podzieli się z Tobą swoimi przemyśleniami na temat możliwości jakie daje współpraca z Herbalife
ANNA_LITAK  „Do Herbalife trafiłam 4 lata temu jako szalenie sceptyczny klient, który poddawał w wątpliwość każde słowo swojego trenera odżywiania (Ola Przybylak –Olu, dzięki Ci za super cierpliwość) i ze wszystkich sił starał się udowodnić, że produkty Herbalife nie działają. Starałam się tak bardzo, że po miesiącu byłam już pewna, że w ten sposób chcę odżywiać wszystkich tych, których kocham i na których mi zależy. I tak, krok po kroku ze sceptyka przerodziłam się w miłośnika produktów, którym jestem do dziś, zaś po moim pierwszym STSie
wiedziałam, że spotkanie z Herbalife może zmienić moją przyszłość i dać mi satysfakcję, jaką jest połączenie pasji do pomagania ludziom z zarabianiem pieniędzy.
Tak zostałam Partnerem Herbalife i trenerem odżywiania. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie ludzie –cudowni ludzie, którzy kierowali moimi pierwszymi krokami w biznesie, wspomagali i wspierali mnie na każdym kroku: Teresa Mądzik, która Olę i mnie przygarnęła pod swoje skrzydła, mimo że nie byłyśmy z jej organizacji, nasz upline Jozef Surina, który pokonywał kilometry dzielące Wrocław od Bratysławy, aby wesprzeć nas swoim doświadczeniem i entuzjazmem, Ela Potocka, która zawsze dzieliła się swoim przeogromnym doświadczeniem w kwestii produktów i pomagała przetrwać trudne chwile w relacji z niektórymi klientami, a także wszyscy Ci, którzy byli i są dla mnie inspiracją ze względu na swoją mądrość, osiągnięcia, sukcesy. Nie ma jak wymienić tu ich wszystkich, ale specjalne podziękowania należą się również Beacie Szałkowskiej, która jest dla mnie niedoścignionym wzorem.

Od pierwszych chwil w Herbalife wiedziałam, że kluczem do sukcesu jest podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez uczestniczenie we wszystkich szkoleniach i wydarzeniach, które dawały mi możliwość czerpania z doświadczeń osób lepszych ode mnie. Do dziś cenię to sobie najbardziej. W Herbalife jest tak, że każdy chętnie dzieli się swoją wiedzą i podpowiada jak prowadzić nasz biznes jeszcze lepiej. Zawsze mogę zadzwonić do tych, którzy mnie inspirują i których podziwiam za osiągnięcia, a oni chętnie podpowiedzą jak skrócić ścieżkę do kolejnych osiągnięć.

Swój biznes w Herbalife zaczynałam od metody Total Planu, dzięki któremu pozyskiwałam również klientów na odżywianie. Zajęcie to uwielbiałam, ale czułam się zmęczona – moje przychody były ściśle uzależnione od godzin spędzonych z klientem. Tak więc, po dwuletnim zachłystywaniu się radością ze współpracy z klientem, uznałam, że warto posłuchać mądrzejszych i zacząć budować zespół, aby pomnożyć efekty. I tak pomalutku, trochę po omacku zaczęłam powiększać swoją organizację o nowych Partnerów. Błędów po drodze było mnóstwo i dziś wielu z nich już dawno ze mną nie ma, ale zostali Ci, dla których bycie trenerem odżywiania Herbalife jest prawdziwą pasją.

Pozycja GET Team nie jest awansem, który można osiągnąć w pojedynkę. Jest to sukces całego zespołu, jego praca i zaangażowanie w zmienianie nawyków żywieniowych otoczenia. Dlatego wyrazy podziękowania i gratulacje należą się nie mnie, ale właśnie im –mojej organizacji i klientom, dzięki którym ta pozycja stała się dla mnie możliwa. Dziękuję Wam, jesteście wspaniali!!
GETjpg

Te trzy miesiące kwalifikacji pokazały, jak wiele możemy osiągnąć, jeśli skupimy się na tym, aby każdy mógł zrealizować swoje marzenia. Z całego serca dziękuję mojej wspaniałej sponsorce Oli, która od początku do końca, nawet w chwilach mojego zwątpienia, widziała we mnie GET-a, wspierała mnie i współpracowała„ zagrzewając mnie do walki” i nie pozwalając spocząć na laurach. W życiu wszystko jest możliwe, spełniają się wszystkie marzenia, jeśli wystarczająco mocno ich pragniemy. Moim marzeniem jest, aby kolejne osoby z naszego zespołu wkrótce zamieszczały tu swoje historie poprzedzone tytułem „Global Expansion Team”.

Z całego serca im tego życzę i trzymam kciuki!!!”

Aniu gratuluję z całego serca i życzę dalszej kariery i osiągnięcia kolejnych poziomów w planie marketingowym.
Jak sami widzicie Herbalife to firma stworzona przez ludzi dla ludzi i każdy ma Tu swoją szansę na dokonanie ważnych zmian w swoim życiu niezależnie od wieku, doświadczenia czy wykształcenia!
Tylko pamiętajcie, że…

Wiatr

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.