Główna » Oferta Herbalife, Szkolenia, Techniki pracy, Ważne

PIERWSZY KROK W BIZNESIE HERBALIFE

29 września 2011 Brak komentarzy

 

Firma Herbalife przez 30 lat wypracowała sprawdozne metody pracy dla Swoich dystrybutorów. Do dyspozycji masz wiele sposobów, metod, technik i narzędzi, które pomogą Ci w profesjonalnym prowadzeniu Swojego biznesu Herbalife.

Wszystko zaczyna się z momentem podpisania wniosku o dystrybucję,  który zawiera zestaw IPB ( zestaw startowy). Podczas szkolenia wdrażającego do pracy poznasz metody i narzedzia jakimi się posługujemy w naszej organizacji Projekt Pracy w Domu jak róznież inne techniki dystrybutorów Herbalife jak :

 • Analiza Składu Ciała
 • Program poleceń
 • Weight Loss Challenge
 • Kluby zdrowego odżywiania
 • Zdrowe śniadanie
 • Ankieta Wellness
 • Grand Openning Plan
 • i wiele innych ……

Na tym etapie może brzmi to tajemniczo ale w ciągu roku poznasz od strony praktycznej wszystkie te techniki i wybierzesz dla siebie te które będą Ci najbardziej odpowiadać jeżeli zechcesz się nimi posługiwać.

Aby odnieść sukces jako Dystrybutor Herbalife konieczna jest ścisła współpraca ze swoim Sponsorem i uczestniczenie w inicjatywach naszego zespołu. Istotna jest też chęć nauki i podstawa wiedzy na temat odżywiania. Tą wiedzę możesz uzyskać na wiele sposobów, głównie podczas pracy z Sponsorem i podczas udziału w naszym systemie szkoleń podstawowych prowadzonych za pomocą Internetu ale ABC wiedzy na temat Odżywiania uzyskasz zapoznając się z filmem na DVD otrzymanym w IBP „Indywidualne rozwiązania odżywcze”

Ja też 6 lat temu nic nie wiedziałem o odżywianiu a, że nie chodziłem na szczęście do lekarzy też nie wiedziałem nic na temat profilaktyki zdrowia, ale już po miesiącu się w tym orientowałem a po trzech umiałem odpowiedzieć na większość pytani zadanych przez klientów na temat suplementacji i odżywiania

Podstawą naszej pracy jest realizowanie klucza budowania skutecznego biznesu Herbalife

 1. Noś 
 2. Stosuj
 3. Rozmawiaj

To słowa założyciela Herbalife Marka Hughsa, który w ten sposób określał podstawę osiągnięcia sukcesu w biznesie… zresztą myślę że te słowa odnoszą się nie tylko do Herbalife  Dzisiaj oczywiście ich interpretacja w naszym Projekcie Pracy w Domu nie jest dosłowna

 1. Buduj markę i swoją reputację
 2. Bądź Wellness
 3. Skutecznie się komunikuj

Tego będziemy Cię uczyć podczas stawiania pierwszych kroków w naszym Projekcie Pracy z Domu.

Więc od czego zacząć? Od wykupienia IBP i rejestracji w naszym systemie! Dalej opiekę przejmie nad Tobą Twój Sponsor a nad wszystkim będzie czuwał Lider organizacji

Następną sprawa jest wprowadzenie słowa Wellness do twojego codziennego życia czyli rozpoczynasz stosowanie produktów realizując najważniejszy Punkt swojego biznesu Bądź dla innych przykładem i okazem Zdrowia mniej zawsze dużo energii a w tym gwarantuje, pomogą Ci produkty, które otrzymasz w IBP.

Ja rozpoczynając współpracę z Herbalife zbudowałem w ten sposób przekonanie siebie i otoczenia do skuteczności produktów, moja żona po ciąży schudła w ciągu 5 miesięcy 20 Kg ja zrzuciłem 15 KG w 4 miesiące i nastąpiła metamorfoza dla naszego otoczenia.

Po 6 latach systematycznego stosowania produktów mogę powiedzieć jedno były i są rewelacyjne dla Zdrowia i kondycji a będą jeszcze lepsze dzięki pracy naszej Rady Naukowej, badaniom klinicznym i rozwojowi nauki nad zdrowym odżywianiem!

Oczywiście nie każdy ma problem z nadwagą to obecnie dotyczy co 3 Polaka i liczba ta cały czas rośnie (dla nas to dobra Informacja bo mamy rosnący rynek i taki będzie do 2020r. wg estymacji WHO) ale należy pamiętać że produkty Herbalife służą do zdrowego odżywiania a dopiero w wyniku tego można zdrowo i naturalnie kontrolować swoją wagę czy odżywiać i pielęgnować swoją skórę i włosy

Natomiast podstawą tego biznesu jest: być ambasadorem Wellness i być produktem produktu

Jeżeli to zrozumiesz i wprowadzisz w życie masz za sobą 50% sukcesu dalej przed tobą tylko szkolenie, praktyka i aktywność!

Każdy dystrybutor zaczyna od wdrożenia w życie sparawdzonego planu na 90 dni. Plan 90 dniowy to sprawdzony system szybkiego startu, gdzie będziesz pracował razem nad swoim Sposorem według sprawdzonej techniki startu w naszym Projekcie Przedcsiębiorstwa w Domu 

Często ludzie pytają po co mam stosować produkty przecież nie mam nadwagi i jestem zdrowy!

       Jeśli zdrowie to coś więcej niż brak choroby, to również nie chorując można być bardziej lub mniej zdrowym.

Oczywiście nikt nikogo nie zmusza do konsumpcji produktów i suplementów Herbalife ale każdy z nas musi jeść więc pozostaje wybór czy zjemy np. nasze zdrowe i pełnowartościowe śniadanie za ok. 4zł czy zjemy tradycyjne mało wartościowe i źle zbilansowane śniadanie też za 4zł?

Myślę, że najlepiej oddaje to podejście krótki film Piotrka Wajszczaka dlaczego trzeba być przekonanym do tego co się sprzedaje i dlaczego powinniśmy być w naszym biznesie najlepszym Swoim Klientem! A swoją drogą jak myślisz piekarz je chleb ze Swojej piekarni czy kupuje w sklepie?

Zapraszam   na film

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.