Główna » Aktualności Herbalife, Szkolenia, Techniki pracy

Seminarium informacyjno-szkoleniowe STS

27 września 2011 Brak komentarzy

Od 2005 roku w Polsce prowadzimy cykl seminariów Biznesowych Success Traning Seminar tzw. STS poświęconych systemowi pracy „Projekt Pracy z Domu”, który oferuje możliwość rozpoczęcia biznesu Herbalife w wygodnym systemie pracy w Domu za pomocą Internetu i telefonu.

Nasze kolejne seminarium informacyjno –szkoleniowe STS odbędzie się 15.10 w Katowicach w hotelu Campanile ul. Sowińskiego 48. Tutaj możesz zarezerwować sobie samodzielnie nocleg jeżeli tego potrzebujesz – REZERWACJA

 Na STS zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane informacjami a może już wspólnym biznesem, które zechcą zainwestować w Siebie i pojawić się w Katowicach.

Celem szkolenia jest uzyskanie wszystkie potrzebnych informacji o firmie Herbalife, biznesie Wellness, naszym systemie pracy i narzędziach, którymi dysponują nasi Dystrybutorzy w Naszym Projekcie. Uzyskacie informacje jak pracować z klientem za pomocą Internetu. Omówimy możliwości rozwijania projektu w oparciu o plan marketingowy oraz rodzaje wypłacanych dochodów.

Tym razem każda osoba uczestnicząca w STS-sie będzie miała możliwość spotkać się twórcą projektu Pracy z Domu Petrem Sevelą, który od 15 lat buduje międzynarodowy biznes i tym razem poprowadzi 2 moduły szkoleniowe dla polskiej organizacji oraz liderami naszego Polskiego teamu. Na przerwach możesz porozmawiać o praktycznych doświadczeniach i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.

Szkolenie poprowadzą liderzy projektu oraz dystrybutorzy Herbalife, którzy przekażą praktyczne wskazówki na temat swoje codziennej pracy z klientami i dystrybutorami. Na pewno zobaczysz jak systematycznie jest budowany biznes Herbalife przez poszczególnych członków naszego zespołu na różnych poziomach zaawansowania.

Szkolenie jest OTWARTE dla wszystkich GOŚCI zainteresowanych uruchomieniem Projektu Pracy w Domu i jest BEZPŁATNE żeby uczestniczyć w Seminarium należy się ZAREJESTROWAĆ

Link do rejestracji będzie aktywny 8.10 i zostanie przesłany do wszystkich zainteresowanych udziałem w Projekcie Pracy w Domu

Seminarium Składa się z 2 części:

  • 9-111 – Sales Development trening część przeznaczona wyłącznie dla Superwizorów
  • 11.30- 15.30 – część dla dystrybutorów i gości

Jeżeli jako Gość jesteś zainteresowany udziałem w seminarium  i chcesz się zapoznać z naszym projektem i możliwościami branży Wellness i liderem w branży korporacją Herbalife wypełnij poniższy formularz.

Skontaktujemy się z Tobą w celu dokonania BEZPŁATNEJ rejestracji na to spotkanie

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość


captcha

Razem Pracujemy na Sukces

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.