Główna » Szkolenia, Ważne

ZABAWA W E-BIZNES

21 czerwca 2012 Jeden komentarz

 

Jak myślisz czy da się zrobić biznes MLM w Internecie mając kilkaset złotych w kieszeni?

 Obecnie słowem Biznes Internet wręcz szafuje i ofert oraz propozycji na Biznes życia można znaleźć setki każdego dnia wraz z przykładami spektakularnych SUKCESÓW  

Większość osób, które ociera się o E-Biznes to osoby szukające pieniędzy a nie koniecznie Pracy, ciężkiej Pracy (z czego niewielu zdaje sobie sprawę) w pierwszym roku stawiania pierwszych kroków w Internetowym Biznesie.

Do osiągnięcia sukcesu w e-biznesie opartym na strukturach MLM potrzeba dwóch rzeczy czasu i pieniędzy jeżeli nie mamy zbyt dużo czasu, potrzeba więcej pieniędzy jeżeli nie mamy pieniędzy potrzeba znacznie więcej czasu.

JEŻELI NIE MAMY CZASU LUB NIE MAMY PIENIĘDZY to szukajmy innego pomysłu na zarabianie pieniędzy

Oczywiście bez konsekwencji, systematyczności, cierpliwości i po prostu Pracy nie pomogą nam  pieniądze i wielogodzinne przesiadywanie bez celu przed komputerem.

Po co są potrzebne nam środki finansowe? W większości MLM niezbędny jest zakup zestawu startowego, który pozwala nam zapoznać się z ofertą firmy i spróbować jej produktów, często po rozpoczęciu współpracy musimy na początku inwestować w tzw. Auto dostawy czyli min. automatyczne zamówienia, która wymuszają albo zwiększoną konsumpcję produktów lub ich sprzedaż.

Zasada jest prosta jeżeli nie posiadamy towaru „pod ręką” to jego sprzedaż wirtualna jest zdecydowanie trudniejsza bo większość sprzedaży odbywa się na wykorzystaniu emocji klienta a te mają to do siebie że nie trwają wiecznie.

Natomiast trzeba sobie zdawać sprawę, ze kluczem do sukcesu w MLM jest wykorzystanie dźwigni jaką jest Plan Marketingowy i często oprócz pakietu startowego niezbędny jest zakup większej ilości produktów które pozwolą nam uzyskać zdecydowanie wyższą marżę a co za tym idzie prowizję ze sprzedaży.

Jeżeli zaczynamy koncentrować się na tzw. Pracy w Internecie to musimy mieć środki do zakupu niezbędnych narzędzi czyli, domeny, hosting, wykonanie stron Internetowych, autoresponder. To tylko podstawa do funkcjonowania w Internecie.      

Jeżeli chcemy przyśpieszyć nasz start i wyniki warto posiadać środki na reklamę w Internecie

Na pewno E-Biznes nie jest rozwiązaniem dla desperatów, który szukają w nim ostatniej szansy na swój ratunek.      

Często pomijanym kosztem jest uczestnictwo w programach szkoleniowych danej firmy MLM gdzie oprócz wygodnej formy szkoleń jaką są webinary, są też prowadzone szkolenia stacjonarne gdzie ponosimy koszty biletów tzw. wejściówek, dojazdu i często noclegu.

Więc wracając do pytania czy da się zrobić biznes bez środków finansowych? Na bazie 7 lat moich doświadczeń odpowiem NIE . W biznesie pieniądze robią pieniądze wiec jeżeli ich nie mamy, Biznesu nie będzie. Dlatego tak ważne jest w pierwszym okresie nasze stałe źródło dochodu, które pozwala nam na nasze codzienne życie oraz pozwala nam rozsądnie inwestować w nasz pomysł na E-Biznes

Pamiętać należy, ze idea E-Biznesu opartego na MLM to wypracowanie tzw. dochodu pasywnego, który dopiero przybliża nas do stabilnego miesięcznego dochodu a żeby to osiągnąć nie wystarczy miesiąc czy pół roku naszej Pracy, bo każdy mlm to pomysł na biznes naszego życia o czym większość osób zapomina po pierwszych 3 miesiącach niepowodzeń szukając nowej kury znoszącej złote jajka

Od 7 lat robię jedno i to samo w ramach Projektu Pracy w Domu jako niezależny Dystrybutor Herbalife! Na początku była to działalność dodatkowa obecnie jest moje źródło utrzymania i z każdym rokiem mój biznes rośnie ponad 20% a czas który przeznaczam na pracę z każdym rokiem zmniejsza się o 10% czego wszystkim życzę ale przez pierwsze 3 lata pracowałem na tzw. pełny zegar!

Chcesz nawiązać ze mną współpracę? Napisz do mnie  

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.