Główna » Techniki pracy

ROLA DUPLIKACJI W BIZNESIE MLM

15 czerwca 2012 Brak komentarzy

 

Słowo duplikacja większości osób kojarzy się z powielaniem, kopiowaniem czy wręcz „małpowaniem” kogoś lub czegoś co w ogólnym tego słowa znaczeniu nie jest pozytywnym zjawiskiem

W Biznesie słowo duplikacja nabiera różnego znaczenia. W tradycyjnym biznesie każdy chroni swoje pomysły, sposoby pracy czy też tajemnice swojego biznesu. Praktycznie wszystkie wynalazki, programy komputerowe, wzory, utwory, publikacje są chronione prawami autorskimi lub patentami. Dlatego tak trudno startując od zera osiągnąć sukces nawet dysponując sporym kapitałem. Dlatego tak wiele Firm nie jest w stanie przetrwać pierwszego roku funkcjonowania na rynku.

Każdy kto stara się stworzyć własny niezależny biznes musi być przygotowany na tworzenia wszystkiego od początku dlatego czasem ludzie którzy mają tylko pieniądze a brakuje im inwencji i pomysłów wybierają rozwiązania innych i działają na zasadzie tzw. Franszyzy, płacąc innym za to, że można zduplikować sprawdzone rozwiązania. W tradycyjnie rozumianym biznesie, żeby odnieść sukces potrzeba środków, pomysłu, sprawdzonych metod czy standardów i oczywiście konkurencyjnych produktów lub usług. Oczywiście liczy się też determinacja i konsekwencja oraz trochę przysłowiowego szczęścia!

Ale słowo duplikacja jest też kluczem do zarabiania dużych pieniędzy w sposób całkowicie legalny i nie naruszający dóbr materialnych i nie materialnych osób trzecich.

Jak to możliwe? Obecnie szybko rozwijający się segment Biznesu opartego na zasadach  muli level marketingu wykorzystuje proces duplikacji systemu Pracy i sukcesu innych osób za ich aprobatą i dużym wsparciem!

Więc w biznesie MLM kluczem do sukcesu nie są własne pomysły (chodź zawsze warto być kreatywnym), narzędzia do pracy i spore pieniądze tylko umiejętność do powielenia sposobu Pracy liderów danej firmy, którzy odnieśli i odnoszą sukcesy.

Musisz wiedzieć, ze jeżeli tylko jedna osoba potrafi coś zrobić to potrafi to zrobić każdy z tym ze jedna osoba będzie w to musiała włożyć miej lub więcej wysiłku!

W Biznesie MLM tylko te firmy są w stanie przetrwać, która posiadają prosty system Pracy, łatwy do zaimplementowania przez każdego niezależnie od wieku, wykształcenia czy doświadczenia. Jedną z takich Firm jest międzynarodowa firma Herbalife, lider w dziedzinie zdrowego odżywiania i prekursor trendu Wellness.

MLM coraz częściej stawia na wygodę i globalny zasięg wykorzystując do Pracy Internet. Nasz Projekt Przedsiębiorstwa w Domu zauważył te możliwości jako jeden z pierwszych na rynku. W Polsce uruchomiliśmy nasz Internetowy system Pracy w 2005r. Przenieśliśmy tradycyjne formy Pracy dystrybutorów Herbalife do Internetu. Dzisiaj każdy z naszych współpracowników jako niezależny dystrybutor Herbalife ma do dyspozycji sprawdzony system budowania bazy klientów, komunikacji, selekcji i segregacji, który pozwala nam efektywnie pracować niezależnie od miejsca zamieszkania powielając sprawdzone sposoby Pracy w Domu.

Chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie, chętnie Ci wszystko wyjaśnię. Zapraszam do komentowania poniżej tego wpisu.

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami w temacie roli duplikacji  w biznesie MLM

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.