Główna » Aktualności Herbalife, Oferta Herbalife, Ważne, Wellness

DLACZEGO HERBALIFE, DLACZEGO TERAZ!

12 kwietnia 2013 Brak komentarzy

 

dlaczego herbalife Firma Herbalife Lider w przemyśle Wellness po raz kolejny udowodniła DLACZEGO Herbalife, DLACZEGO Teraz warto do niej dołączyć!

Z każdym rokiem zwiększa przychody Swoich niezależnych Dystrybutorów!

Jest to wynikiem prowadzenia konsekwentnej polityki firmy, wsparcia swoich niezależnych dystrybutorów na całym świecie  w realizowanie misji firmy, której podstawą są zawsze LUDZIE  

W 2012 r. spółka Herbalife zanotowała rekordowe przychody ze sprzedaży netto w wysokości  4,1 mld $ jest to 18% wzrost do roku 2011. Zysk netto dla akcjonariuszy wyniósł  477,2 milionów dolarów co daje 4,05 dolarów na akcję.

A Herbalife wypłaca do 70% obrotów swoim dystrybutorom!

Warto zauważyć, że nie jest to wynikiem przypadku tylko systematycznej Pracy co powala w każdym roku zwiększać obrót i zyski akcjonariuszy  a co za tym idzie przychody niezależnych Dystrybutorów Herbalife.

wyniki finasowe Herbalife 2012Model dystrybucji firmy Herbalife jest oparty na zasadach MLM, co pozwala praktycznie każdemu nawiązać współpracę z firmą a plan marketingowy pozwala od pierwszego dnia generować zyski.

Firma Herbalife od pond 33 lat systematycznie zwiększa zasięg działania, ponosi standard współpracy z konsumentami i dystrybutorami a co za tym idzie zwiększa swój udział w rynku. Obecnie co 3 produkt sprzedawany na świecie do kontroli wagi to produkt Herbalife! 

Większość Firm z sektora sprzedaży bezpośredniej po pierwszym okresie ekspansji i budowania sieci sprzedaży (co jest czasem sztucznie potrzymywane przez samą firmę MLM) umiera i faza tzw. stabilizacji jest okresem kiedy zarabia tylko kilka procent dystrybutorów, którym w fazie budowania udało się zbudować liczne międzynarodowe organizacje. W większości zyski generują sami dystrybutorzy, którzy np. w związku z tzw. auto dostawami muszą konsumować produkty żeby realizować minimalne plany zakupu. Więc tak naprawdę rynek zewnętrznych świadomych konsumentów nie istnieje! Co jest przyczyną upadku większości Firm MLM  

Historia Herbalife ma już za sobą ponad 33 lata, blisko 70 milionów zadowolonych klientów!!! 

To fenomen w tym modelu dystrybucji, rosnący rynek a co za tym idzie popyt, rewelacyjne i wciąż ulepszane produkty i świadomi konsumenci  i wykwalifikowani dystrybutorzy Herbalife, w których firma cały czas inwestuje podnosząc ich kompetencje, wiedzę i status….

W każdym roku Herbalife otwiera nowe rynki (w 2006 roku dołączyłem do Herbalife, które działało w 65 krajach dziś jest ich 86), co kilka lat wprowadza innowacyjne serie produktów, ostatnio na rynek Polski trafiła profesjonalna seria dla sportowców Herbalife24 najwyższej jakości suplementy dla profesjonalistów i amatorów, którzy cenią sobie najlepszą kondycję i chcą osiągać ponad przeciętne wyniki sportowe!    

„Herbalife nadal przynosi rekordowe wyniki sprzedaży i rentowności,  nasi niezależni dystrybutorzy coraz skuteczniej pracują na dotychczasowych rynkach, pozyskując coraz więcej świadomych klientów korzystających z naszych produktów odżywczych każdego dnia

 „Otyłość i niedożywienie są globalnym problemem zdrowia publicznego. Nasi dystrybutorzy są dumni z bycia częścią Herbalife.”

Powiedział Michael O. Johnson, prezes i dyrektor generalny firmy Herbalife.

TO JEST FIRMA  HERBALIFE

 

Siedem lat temu podjąłem decyzję dołączenia do Herbalife i na własne oczy widzę kolosalne zmiany jakie zachodzą w Herbalife i wiem że to dopiero początek eksplozji firmy w trwającej rewolucji Wellness, która obecnie jest maszynką o generowania pieniędzy. Co 7$ na świecie jest wydawany w branży Zdrowia, przemyśle Wellness

Przez ten 7 letni okres testowałem wiele metod Pracy i czasem na własnych błędach zdobywałem obecne doświadczenie skutecznego dystrybutora Herbalife, które pozwala mi elastycznie pracować w każdych warunkach..

Podstawą w skutecznej Pracy jest systematyczność i trzymanie się sprawdzonego systemu działania, Teraz wiem, że najskuteczniejsze metody Pracy są te najprostsze… dlatego Herbalife może robić każdy

Chętnie ZASPONSORUJĘ każdą osobę, która chce dołączyć do Herbalife i pomogę jej przejść przez czasem trudnie początki, pokażę jak zarobić pierwsze 1000zł i jak zrobić z tego stały dochód miesięczny niezależnie od twojego obecnego doświadczenia i umiejętności…..

Napisz do mnie chętnie udzielę Ci wyczerpujących informacji jak pracujemy, jak zarabiamy i jak łączymy naszą pracę z pasją i dobra ( uwierz mi na słowo) zabawą   

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość


captcha

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.