Główna » Aktualności Herbalife, Oferta Herbalife, Wellness

HERBALIFE NA DZIEŃ DOBRY

11 czerwca 2013 Brak komentarzy

Na pewno niejednokrotnie zastanawiałeś się co jest najważniejsze dla Ciebie w życiu!

herbalife_na_dzien_dobryNiech zgadnę, najczęściej jak pytam TO SŁYSZĘ  „najważniejsze jest zdrowie, rodzina i praca”, która dla zapewnia nam utrzymanie . Możliwe że masz inną skale wartości ale bez dobrego Zdrowia życie nie jest wiele warte, poza tym warto mieć dla kogo żyć –wiec rodzina jest na pewno  bardzo ważna a praca daje nam sens życia i środki na utrzymanie – o co w dzisiejszych czasach musimy ciągle zabiegać bo każdy chce zapewnić sobie i rodzinie dostanie warunki życia.

Herbalife to przede wszystkim styl życia, który nazywamy Wellness czyli dobra kondycja, samopoczucie, czas dla rodziny i znajomych i ciekawy sukcesywnie rosnący dochód zapewniający komfort finansowy.

Więc tak naprawdę można powiedzieć najważniejsze w życiu może być HERBALIFE…żart? To wszystko kwestia zrozumienia czym  naprawdę jest Herbalife.

HERBALIFE NA DZIEŃ DOBRY to dla 80 milionów klientów rozwiazanie ich problemów

Dla klientów Herbalife to skuteczny sposób do kontroli wagi i utrzymania dobrej kondycji i świetnego samopoczucia dla dystrybutora , który może korzystać z dobrodziejstwa rewelacyjnych produktów to dodatkowo sposób na utrzymanie rodziny na wyższym poziomie i więcej czasu spędzonego w gronie rodziny i przyjaciół.

Oczywiście nie od razu jak wiemy „Kraków zbudowano”

Herbalife to nie praca, czy tylko sam biznes to pomysł na lepsze życie, czego każdy z nas pragnie. Bardzo ale to bardzo mało jest Firm z sektora marketingu bezpośredniego-MLM, które od ponad 30 lat sukcesywnie się rozwijają i zarażają swoja pasją miliony osób.

Często pytają mnie osoby z innych marketingów czy nie zmieniłbym firmy, bo mają dla mnie lukratywną propozycje z planem marketingowym, który gwarantuje przeogromne pieniądze od „następnego dnia”, jak pytam o produkt, często słyszę to nie ważne jest świetny, pomaga, dobrze się sprzedaje, itd.. pytam dalej ale jakie jest Twoje doświadczenie, wyniki i korzyści z produktu słyszę tylko próbowałem ale mój sponsor i ludzie mówił, że …..

Warto wiedzieć, że to PRODUKT, rynek i firma  nadaje sens całemu biznesowi, który chcemy prowadzić  i jeżeli są to kolejne dobrej jakości naturalne witaminy, środki czystości czy kosmetyki to niestety ale jutro na rynek wejdą jeszcze lepsze a zbudowanie rynku lojalnych i świadomych konsumentów jest praktycznie niemożliwe.

Zwróć uwagę na Reklamy w TV, które konwertują użytkowników z jednej firmy do drugiej obrazując nam różnice i korzyści kolejnych nowych produktów  a my jesteśmy  na to podatni, przecież trudno jest używać jednego tego samego kremu, dezodorantu czy płynu do naczyń, proszku przez całe życie bo świat idzie do przodu.

Ja zaczynam dzień od Herbalife i robie to już 7 lat! Wiesz, nie robie tego sam! Dzień od Herbalife każdego dnia zaczyna 3 mln osób a liczba ta cały czas rośnie! 5 lat temu było to 1.5 mln osób

Ile będzie za kolejne 5 lat? 6 mln?

Na pewno zgodzisz się ze mną, że świadomość na temat zdrowego odżywniania ludzi rośnie pod wpływem mediów, służby Zdrowia, WHO, które promują zdrowy styl życia, spożywanie warzyw i owoców, picie wody, aktywność fizyczną.. czyli właśnie Wellness, chcemy żyć dłużej i cieszyć się dobra kondycja do późnej starości….

Zostając świadomym konsumentem produktów Herbalife stawiasz pierwszy krok na drodze do Biznesu Herbalife, wystarczy, że teraz innym przekażesz swoje doświadczenia i wyniki z produktami a w zamian za to zaczniesz czerpać korzyści finansowe, które powoli zaczną zmieniać Twoje Zycie. Będzie cię stać na dodatkowe wydatki, może wczasy w lepszym standardzie, nowy komputer a może lepsze studia dla dzieci …?

Po pewnym czasie pewnie staniesz przed wyborem czy Herbalife robić przy okazji czy zająć się tym na poważnie a wtedy przed Tobą kolejna korzyść więcej czasu dla rodziny bo będziemy juz sami dla siebie szefem i nie będziemy musieli dojeżdżać do miejsca pracy i stać w korkach wracając z niej.

15 lat temu praktycznie nie zdarzało mi się odwozić dziecka do przedszkola a później do szkoły, nie miałem dla niego czasu nawet w niedzielę bo musiałem przygotować się do kolejnego ciężkiego tygodnia  siedząc na prezentacją, planami czy pilnym zestawieniem.

Teraz od 5 lat każdego dnia  zawożę i odbieram młodszego syna, wpierw z przedszkola obecnie ze szkoły…

Biznes Herbalife nie narzuca żadnych planów nie musisz co miesiąc kupować pakietów co często jest spotykane (tzw. auto dostawy) w innych MLM, które wymuszają wciskanie produktów całej swojej rodzinie lub znajomym i tak naprawdę budują obrzydzenie  do tych produktów w całym Twoim otoczeniu!

W Biznesie Herbalife wystarczy tylko rozmawiać o produktach i o swoich wynikach a decyzję podejmują zawsze klienci, warto wiedzieć, ze obecnie co 3 osoba w Polsce ma problem z kontrola wagi a Herbalife ma 33% udziałów w rynku w produktach do kontroli wagi więc statystycznie  1 osoba z tych które maja nadwagę już stosuje produkty Herbalife.

Rynek osób z nadwagą cały czas rośnie, mówimy już o epidemii otyłości więc osób potrzebujących Twojej pomocy cały czas przybywa w Twoim otoczeniu

Biznes Herbalife można streścić w 3 słowach Marka Hughes  NOŚ, STOSUJ I ROZMAWIAJ! Proste prawda? Nie wolno tego komplikować, mówię to Ci z własnego doświadczenia.

mark_hughes

Jako dystrybutor Herbalife nie musisz mieć specjalnego wykształcenia, doświadczenia w sprzedaży czy marketingu, nie musisz znać ie na odzywaniu, diecie czy suplementacji! Tu nie chodzi o to żebyś sprzedawał produkty tylko korzyści z ich stosowania wiec wystarczy, że zaufasz produktom i włączysz się do życia firmy i skorzystasz za darmo z sprawdzonych szkoleń HOM, STS, weekendy Rozwoju liderów, warsztaty dystrybutorów Herbalife, które pokażą Ci jak skutecznie ukierunkować Twoje działanie i jak wykorzystać plan marketingowy co pozwoli Ci zbudować bazę stałych klientów i rozwinąć rynek referencyjny oraz osiągnąć pozycję Superwizora maksymalnie w 12 miesięcy.

Herbalife w Polsce to firma zarządzana przez profesjonalnych i doświadczonych strategów w sektorze sprzedaży Bezpośredniej. Dyr. Generalnym na Polskę, Słowację i Czechy jest Konrad Szałkiewicz, który stworzył rewelacyjne warunki do Pracy dystrybutorów dając nam przeogromne Wsparcie i środki na rozwijanie Herbalife co przekłada się na dwu cyfrowe wzrosty w sprzedaży, które obserwuje od kilku lat u siebie!

Chętnie pokażę je też u Ciebie, tylko musisz ZROBIC PIERWSZY KROK i dołączyć do naszego zespołu i zostać świadomym uczestnikiem trendu Wellness i Niezależnym Dystrybutorem Herbalife

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość


captcha

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.