Główna » Aktualności Herbalife, Ważne, Wellness

TOMASZ BRZÓZKA WŚRÓD HERBALIFE

29 września 2014 Brak komentarzy

 

Firma Herbalife od dłuższego czasu oprócz propagowania idei zdrowego dżywiania kładzie duży naciska na aktywność fizyczną.

tomasz_brzózka_herbalifeChociaż w Polsce firma Herbalife jest w dużej mierze postrzegana jako firma zajmująca się odchudzaniem to tak naprawdę misją firmy jest cały aspekt zdrowego trybu życia i odżywiania.
Wyrazem tego jest współpraca z najlepszymi sportowcami i drużynami sportowymi w dziedzinie optymalnego odżywiania i regeneracji organizmu podczas wysiłku fizycznego.

W Polsce od kliku lat firma Herbalife jest generalnym sponsorem uznanej imprezy sportowej jaką jest Triatlon, wcześniej w Suszu a od 2 lat w Gdyni, gdzie twarzami Herbalife są znani dziennikarze i aktorzy, min w roku 2014 były to kobiety Katarzyna Glinka, Małgorzata Foremniak, Karolina Gorczyca i Agnieszka Sikorska Paw, w roku poprzednim roku , Borys Szyc, Piotr Krasko i wielu innych…

Z Herbalife od 2009 w dziedzinie odżywiania współpracuje jako Krajowy Konsultant ds. Odżywiania znany dietetyk i psycholog Agata Ziemnicka Łaska autor min. rewolucji na talerzu

Tak w roku 2014 dołączył do Herbalife jako Konsultant Krajowy ds. Fitness Tomasz Brzózka, który mówi że „Fitness to pozytywny egoizm, możliwość skupienia się na sobie i pracy nad swoim rozwojem. To kreatywność, otwarty umysł, mocne ciało i dobry humor!”

Tomasz Brzózka to oprócz tego to uznany trener osobisty, instruktor kulturystyki i fitness. Absolwent AWF w Warszawie oraz SWPS w Sopocie (psychologia sportu pozytywnego). Fitnessem zajmuje się profesjonalnie od 2000 r. Wywalczył srebrny i brązowy medal na mistrzostwach Polski w kulturystyce i fitness. W 2009 r. został finalistą mistrzostw Europy w Bratysławie, zdobywając piąte miejsce. Jest półfinalistą mistrzostw świata COMO 20.

Tomasz Brzózka jako autor książki Fitness dla mężczyzn przekonuje, że fitness to filozofia życia, wykorzystująca ćwiczenia do zdobycia pozytywnej energii, pracy nad swoim wizerunkiem oraz uzyskaniem tak potrzebnej w dzisiejszym świecie pewności siebie. W książce zawarte są informacje o odpowiednim żywieniu, relaksie i regeneracji oraz szczegółowa prezentacja i wizualizacja ćwiczeń, treningów oraz cyklów treningowych.

Tomasz Brzózka, Konsultant Herbalife ds. Fitness, znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych uczestników zawodów z cyklu Enduroman 2014 w Wielkiej Brytanii.

  • przepłynął 7,6 km w wodzie o temperaturze 16°C
  • przejechał na rowerze 360 km
  • przebiegł dystans 84 km

Jak sam Widzisz firma Herbalife łączy w jedno zdrowy styl życia i aktywność fizyczną promując trend Wellness, który pozwala każdego dnia cieszyć się życiem w jak najlepszej kondycji. Zostając klientem firmy lub nowym partnerem zawsze otrzymasz to co najlepsze bo czuwają nad tym wysokiej klasy specjaliści gotowi ci pomóc w każdym aspekcie zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania

CRISTIANO RONALDO

Podziel się opinią

Zostaw odpowiedź!

Musisz się zalogować aby móc komentować.